Кралюк Петр «Петро Конашевич-Сагайдачний — творець української нації?»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 октября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Петро Кралюк (нар. 1958 р.) — доктор філософських наук, професор, голова Вченої ради Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема її філософської думки. Створив власну концепцію історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. Відомий також своєю історичною публіцистикою на шпальтах газет «День», «Дзеркало тижня» та сайті радіо «Свобода». Його перу належить низка романів і повістей («Шестиднев», «Лицар і смерть», «Діоптра», «Віднайдення раю»). У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки П. Кралюка «Справжній Мазепа», «Козацька міфологія України: творці та епігони», «Богдан Хмельницький: легенда і людина», «Чорна рада», де він подає дещо незвичний погляд на роль елітарних верств та козацтва в історії України, а також «Ярослав Мудрий», «Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів». Нова книга Петра Кралюка присвячена видатному полководцю, гетьману Петру Конашевичу-Сагайдачному. Автор приділяє увагу творенню образу цього персонажа як у історичній, так і художній літературі. Розглянуто його діяльність у контексті історичних подій на початку XVII ст. Провідною є думка, що Петро Конашевич-Сагайдачний часто опинявся в «точках біфуркації» і від його дій залежав подальший розвиток українських земель, зокрема це стосується чорноморських походів гетьмана, походу на Московію, а також участі в Хотинській битві. У цьому сенсі Петро Конашевич-Сагайдачний визначив низку векторів становлення новочасної української нації.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Українська модерна проза. Антологія

Сборник

Українська модерна проза. ...
270 грн.
Купить
Іван Мазепа

Таирова-Яковлева Татьяна

Іван Мазепа
162 грн.
Купить
Ярослав Мудрий

Кралюк Петр

Ярослав Мудрий
135 грн.
Купить
Соловецький етап. Антологія

Винничук Юрий

Соловецький етап. ...
270 грн.
Купить
Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Кралюк Петр

Півтори тисячи років ...
144 грн.
Купить
Філософія свободи

Попович Мирослав

Філософія свободи
270 грн.
Купить
Чорна рада

Кралюк Петр

Чорна рада
135 грн.
Купить
Промови, що змінили сві

Хорошевский Андрей

Промови, що змінили сві
171 грн.
Купить
Загублене царство. Історія «Русского мира» з 1470 року до сьогодні

Плохий Сергей

Загублене царство. Історія ...
243 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.