Кралюк Петр «Петро Конашевич-Сагайдачний - творець української нації?»

Комплектация книг Фолио до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Петро Кралюк (нар. 1958 р.) — доктор філософських наук, професор, голова Вченої ради Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема її філософської думки. Створив власну концепцію історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. Відомий також своєю історичною публіцистикою на шпальтах газет «День», «Дзеркало тижня» та сайті радіо «Свобода». Його перу належить низка романів і повістей («Шестиднев», «Лицар і смерть», «Діоптра», «Віднайдення раю»). У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки П. Кралюка «Справжній Мазепа», «Козацька міфологія України: творці та епігони», «Богдан Хмельницький: легенда і людина», «Чорна рада», де він подає дещо незвичний погляд на роль елітарних верств та козацтва в історії України, а також «Ярослав Мудрий», «Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів». Нова книга Петра Кралюка присвячена видатному полководцю, гетьману Петру Конашевичу-Сагайдачному. Автор приділяє увагу творенню образу цього персонажа як у історичній, так і художній літературі. Розглянуто його діяльність у контексті історичних подій на початку XVII ст. Провідною є думка, що Петро Конашевич-Сагайдачний часто опинявся в «точках біфуркації» і від його дій залежав подальший розвиток українських земель, зокрема це стосується чорноморських походів гетьмана, походу на Московію, а також участі в Хотинській битві. У цьому сенсі Петро Конашевич-Сагайдачний визначив низку векторів становлення новочасної української нації.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Великие личности в истории. Де Голль

Сипко Богдана

Великие личности в ...
126 грн.
Купить
Моя історія

Джеррард Стивен

Моя історія
175 грн.
Купить
ЕХО. Супер зірки K-pop

Бесли Эдриан

ЕХО. Супер зірки K-pop
171 грн.
Купить
Як будується оповідання

Йогансен Майк

Як будується оповідання
123 грн.
Купить
Сара. Життя Сари Джессіки Паркер

Тонані Лоренза

Сара. Життя Сари Джессіки ...
162 грн.
Купить
Мадонна. Життя Мадонни

Тонані Лоренза

Мадонна. Життя Мадонни
162 грн.
Купить
Життя у слові. Графічна біографія Рози Ауслендер

Матійчук Оксана

Життя у слові. Графічна ...
126 грн.
Купить
Остроумный Основьяненко

Фризман Леонид

Остроумный Основьяненко
144 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.