Кейн Джефрі «Світанок Samsung»

Комплектация книг КМ-Букс 5 рабочих дней!

Описание
Книга з довгого списку "Книга року Financial Times I McKinsey Business", 2020 р. Внутрішня кухня південнокорейського гіганта, який заприсягся перемогти Apple та підкорити світ технологій! Сорок років тому Samsung був сільськогосподарським конгломератом, що торгував цукром, папером і добривами. Та з появою персональних комп'ютерів Керманич Лі - голова правління Лі Бьон Чхоль - наважився на відчайдушний експеримент, переорієнтувавши корпорацію на новітні технології. Протягом десятиліть Samsung сприймали як наслідувачів, а не як інноваторів - але зараз компанія видерлися на вершину, захопивши чверть ринку смартфонів. Спираючись на багаторічний досвід роботи південнокорейським кореспонден-том для видань The Economist, The Wall Street Journal і Time, а також на власні джерела всередині Samsung, Джефрі Кейн пропонує погляд за лаштунки однієї з найбільших і наймогутніших корпорацій світу. "Династичний трилер, що проноситься трьома поколіннями сімейних інтриг, розкрадання, хабарництва, корупції, проституції та інших лихих речей" - The Wall Street Journal
Отзывы
Что еще купить
Українська козацька держава і її творець Богдан Хмельницький

Крип’якевич Іван

Українська козацька ...
190 грн.
Купить
Гучніше! Як створювати круті подкасти

Нюзум Ерік

Гучніше! Як створювати ...
247 грн.
Купить
Сучасне мистецтво

Демпси Эми

Сучасне мистецтво
225 грн.
Купить
Створи StoryBrand. Розкажи історію бренду, і тебе почують

Миллер Дональд

Створи StoryBrand. Розкажи ...
186 грн.
Купить
Копірайтинг в алгоритмах

Костюченко Ирина

Копірайтинг в алгоритмах
225 грн.
Купить
Кольори історії

Гиффорд Клайв

Кольори історії
225 грн.
Купить
Плече до плеча. Як порозумітися на роботі

Бакингем Маркус

Плече до плеча. Як ...
225 грн.
Купить
4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних

Беркмен Олівер

4000 тижнів. Тайм-менеджмент ...
199 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.