Воннегут Курт «Бойня №5»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева 2-5 рабочих дня!

Описание

За своїм жанром «Бойня номер п'ять» (1969) американського письменника Курта Воннеґута (1922-2007) є органічним сплавом історії, психології, соціології, сатири, наукової фантастики та елементів автобіографії. Нервовим центром роману є нищівне бомбардування Дрездена англо-американською авіацією навесні 1945 року. Але як і в будь-якому шедеврі, зміст «Бойні номер п'ять» не обмежується описом цієї події. Використання кількох перспектив, повна відсутність статики та дидактичності, стрімкі переходи з трагічного в комічне дозволяють Курту Воннеґуту не лише розповісти про цей епізод часів Другої світової війни, але й порушити багато базових питань людського буття. «Бойня номер п'ять» справедливо вважається вершиною творчості Курта Вон неґута й одним із найвищих здобутків американської і світової літератури минулого століття.

Отзывы
Книга прнкрасна.перед читанням сумнівалась чи це мій автор через абсурдизм і сарказм які так полюбляє Воннегут!!! Але виявилося 100% попадання. Видання чудове, і папір і переклад і ілюстрації, які надають ще більше атмосферності!!! Раджу.не пошкодуєте!!!
Таня555 2018-03-07 21:06:15
Что еще купить
Три товариші

Ремарк Эрих Мария

Три товариші
120 грн.
Купить
Останній день

Хвильовий Николай

Останній день
108 грн.
Купить
В неділю рано зілля копала

Кобылянская Ольга

В неділю рано зілля копала
108 грн.
Купить
Залізний острів: мала проза

Гончар Олесь

Залізний острів: мала ...
158 грн.
Купить
Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
117 грн.
Купить
1984

Оруэлл Джордж

1984
108 грн.
Купить
Досвітні симфонії

Хвильовий Николай

Досвітні симфонії
108 грн.
Купить
Сковорода - дітям

Сковорода Григорий

Сковорода - дітям
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.