Данте Алигьери «Божественна Комедія: Чистилище»

Комплектация книг Астролябія 2-5 рабочих дня!

Описание

Книга презентує читачеві найновіший у часі український переклад «Чистилища» (другої частини «Божественної Комедії» Данте) пера Максима Стріхи. Головною метою цього перекладу було відійти від певного «академізму» давнішої версії Євгена Дроб’язка і не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевра, але й дати читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно «виліпленої» поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми. Розгорнута передмова розповідає про Данте як співтворця теологічного концепту Чистилища — «тимчасового пекла», де винні, але не загиблі душі спокутують свої гріхи, аби бути допущеними в Небеса. Продовжуючи традицію, покладену у виданому торік «Пеклі», перекладач подає антологію пов’язаних із постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад півтораста років: від Панька Куліша до Олени О’Лір. Це видання «Чистилища», як і перша частина поеми, ілюстроване мініатюрами з Сієнського кодексу ХV століття, які приписують італійському митцеві Пріамо делла Кверча.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Дари волхвів

О'Генри

Дари волхвів
162 грн.
Купить
Майже ніколи не навпаки

Матиос Мария

Майже ніколи не навпаки
144 грн.
Купить
Павутинка

Акутагава Рюноскэ

Павутинка
164 грн.
Купить
П’ятнадцятирічний капітан

Верн Жюль

П’ятнадцятирічний ...
184 грн.
Купить
Степовий вовк

Гессе Герман

Степовий вовк
153 грн.
Купить
Теокріт. Ідилії. Епіграми

Теокріт

Теокріт. Ідилії. Епіграми
185 грн.
Купить
Байки

Сковорода Григорий

Байки
207 грн.
Купить
Тіні в раю

Ремарк Эрих Мария

Тіні в раю
161 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.