Дюма Александр «Граф Монте-Крісто Т. 2»

Комплектация книг Богдан в течение 7 дней

Описание

«Граф Монте-Крісто» Александра Дюма — один із улюблених романів багатьох поколінь читачів. Це розповідь про несправедливо засудженого й ув’язненого в замку Іф юнака Едмона Дантеса. Зумівши утекти з в’язниці й відшукавши скарб, він прагне справедливості та відплати... Що чекає на його кривдників? Чи принесе ця помста задоволення самому Дантесові? Історія добра і зла, кривди й помсти, змальована у книзі, сповнена неабиякої інтриги... До уваги читачів другий том цього захоплюючого роману. Поділ на розділи та томи здійснено на основі прижиттєвого видання твору; такого ж принципу дотримуються і європейські видавці (на ньому, зокрема, заснований і єдиний відомий на сьогодні друкований переклад роману українською мовою, що побачив світ 1924 року у Вінніпеґу).

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тінь над Інсмутом

Лавкрафт Говард

Тінь над Інсмутом
104 грн.
Купить
Бродяги Дхармы

Керуак Джек

Бродяги Дхармы
48 грн.
Купить
Замок

Кафка Франц

Замок
43 грн.
Купить
Новые мелодии печальных оркестров

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

Новые мелодии печальных ...
95 грн.
Купить
Сонная Лощина

Ирвинг Вашингтон

Сонная Лощина
43 грн.
Купить
Доктор Живаго

Пастернак Борис

Доктор Живаго
57 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.