Гюго Виктор «Людина, що сміється»

Комплектация книг Эксмо в течение 1-5 дней

Описание

Люди не змінюються протягом часу. Лише зовнішність та спосіб життя. Але думки залишаються незмінні, як і цілі, як я жорстокість. Гюго змалював всю вищу верству через історію двох скалічених суспільством людей - Гуїнплена та Деї. Кожен з них був спотворений зовні - Гуїнплена позбавлено свого обличчя, що змінили машкарою сміху, а Дея позбавлена зору. Та дивно - незважаючи на жорстокість світу навколо, вони залишилися чисті в душі. Вони не зненавиділи людей, вони пов'язали свої душі. Бо вдвох легше, ніж насамоті. І хоч Гуїнплен дістав шанс назавжди полишити злидні, ставши зі скомороха лордом, він віддав перевагу чесному й чистому існуванню на гріш перед розкошами лордівської палати з її інтригами та брудом.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Приключения Оливера Твиста

Диккенс Чарльз

Приключения Оливера ...
106 грн.
Купить
Вий. Тарас Бульба

Гоголь Николай

Вий. Тарас Бульба
63 грн.
Купить
На дне

Горький Максим

На дне
83 грн.
Купить
Первая любовь

Тургенев Иван

Первая любовь
66 грн.
Купить
Первая любовь

Тургенев Иван

Первая любовь
63 грн.
Купить
Петр и Алексей

Мережковский Д.

Петр и Алексей
106 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.