Цвейг Стефан «Марія Стюарт»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 30 ноября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Стефан Цвейг (1881—1942) — найпопулярніший австрійський письменник, автор новел, романів і белетристичних біографій. Їх екранізували генії кіно, на них виросли покоління читачів. Секрет його творів простий: Цвейг відкриває таємниці людського серця, блискуче передає найтонші порухи душі, розповідає про незвичайно сильні почуття, що штовхають героїв на подвиги і злочини, про божевільні пристрасті, гордість і здатність до самопожертви... Драматичні долі героїв, любов і ненависть на межі життя й смерті, глибокі душевні депресії майстерно описані автором, що й сьогодні робить його твори актуальними. «Марія Стюарт» — один з кращих життєписів, що належить перу Стефана Цвейга. У романі зображено протистояння Марії Стюарт, шотландської королеви, яка претендувала ще й на англійський трон і для якої на першому місці завжди були поклики серця і тільки потім — аргументи розуму, та англійської королеви Єлизавети, що ніколи не пізнала радощів материнства й подружньої любові. Але передусім це була боротьба не двох королев, а двох Жінок — видатних, розумних, підступних, хоробрих, які діяли в ім'я любові та влади, і кожна з них заплатила за це свою ціну.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Серця трьох

Лондон Джек

Серця трьох
117 грн.
Купить
Дочка снігів

Лондон Джек

Дочка снігів
108 грн.
Купить
"Я зажгла заветные свечи..."

Ахматова Анна

"Я зажгла заветные ...
130 грн.
Купить
Братья Карамазовы. Книга 1

Достоевский Федор

Братья Карамазовы. Книга 1
99 грн.
Купить
Братья Карамазовы. Книга 2

Достоевский Федор

Братья Карамазовы. Книга 2
117 грн.
Купить
Руководство для желающих жениться. Рассказы

Чехов Антон

Руководство для желающих ...
114 грн.
Купить
Конотопська відьма

Квітка-Основ'яненко Григорій

Конотопська відьма
123 грн.
Купить
Утро помещика. Повести

Толстой Лев

Утро помещика. Повести
123 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.