Сунь-Цзы «Мистецтво війни»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Велике ілюстроване подарункове видання найвідомішого трактату про ведення війн! Кожен у житті неминуче має «воювати»: звільняти собі місце під сонцем, долати власні страхи, сперечатися з начальством, боротися з конкурентами й суперниками. Найчастіше від того, чи здобудемо ми перемогу, залежить не тільки добробут, але й життя. Перед вами один з найвідоміших трактатів всіх часів про війну й тактику військових дій, який є путівником для багатьох відомих воєначальників і політиків. Поради стародавнього полководця не втратили своєї актуальності й сьогодні, тому що вчать нас приймати рішення й домагатися обраних цілей. Ця книга навчить вас перемагати незалежно від того, у чому саме ви хочете досягти успіху – у бізнесі, спорті або політиці!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

И дольше века длится день

Айтматов Чингиз

И дольше века длится день
Предзаказ
Двенадцать стульев; Золотой теленок

Ильф Илья

Двенадцать стульев; ...
Предзаказ
Критика чистого разума

Кант Иммануил

Критика чистого разума
71 грн.
Купить
Возвращение Шерлока Холмса

Дойл Артур Конан

Возвращение Шерлока ...
Предзаказ
Разбойники. Коварство и любовь

Шиллер Фридрих

Разбойники. Коварство и ...
Предзаказ
Камо грядеши

Сенкевич Генрик

Камо грядеши
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.