Сунь-Цзы «Мистецтво війни»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

Велике ілюстроване подарункове видання найвідомішого трактату про ведення війн! Кожен у житті неминуче має «воювати»: звільняти собі місце під сонцем, долати власні страхи, сперечатися з начальством, боротися з конкурентами й суперниками. Найчастіше від того, чи здобудемо ми перемогу, залежить не тільки добробут, але й життя. Перед вами один з найвідоміших трактатів всіх часів про війну й тактику військових дій, який є путівником для багатьох відомих воєначальників і політиків. Поради стародавнього полководця не втратили своєї актуальності й сьогодні, тому що вчать нас приймати рішення й домагатися обраних цілей. Ця книга навчить вас перемагати незалежно від того, у чому саме ви хочете досягти успіху – у бізнесі, спорті або політиці!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Завещание

Гумилев Николай

Завещание
Предзаказ
Волшебник. Лолита

Набоков Владимир

Волшебник. Лолита
Предзаказ
Старик, который читал любовные романы

Сепульведа Луис

Старик, который читал ...
Предзаказ
Метаморфозы, или Золотой осел

Апулей

Метаморфозы, или Золотой ...
Предзаказ
Сказки для умных

Шефнер Вадим

Сказки для умных
Предзаказ
Париж от Цезаря до Людовика Святого. Истоки и берега

Дрюон Морис

Париж от Цезаря до ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.