Лондон Джек «Місячна долина»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 декабря
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Великий романтик Джек Лондон (1876–1916), незважаючи на те, що на його долю випало багато розчарувань, попри все вірить у Людину й вічне кохання між чоловіком і жінкою. Девіз його героїв — ніколи не здаватися. Роман «Місячна долина» — оптимістична історія подолання труднощів, яку автор показав на прикладі однієї сім’ї. Події розгортаються в Америці на початку ХХ століття: Велика депресія ще не почалася, але вже відчувається напруга, відбуваються сутички між страйкарями й штрейкбрехерами. Проте Лондон наголошує, що змінити можна все, якщо бути розумним і не боятися ризикувати. Головні герої роману — Білл Робертс і Саксон Браун — познайомилися на танцях в Окленді. Білл відразу зрозумів, що це саме та дівчина, з якою він готовий пройти через все своє життя. У важку хвилину, коли Білл опиняється на самому дні життя, саме Саксон заражає чоловіка нездійсненною, як здавалося їхньому оточенню, мрією: знайти на землях Каліфорнії чудове місце, де вони почнуть нове життя, працюючи на землі. Друзі, сміючись, кажуть, що таке місце є хіба що на Місяці. А Білл і Саксон пішки мандрують до Каліфорнії в пошуках власного раю, бо дорогу подолає той, хто йде… Раніше видавництво «Фоліо» випустило друком збірку «Білий зуб», романи «Серця трьох», «Мартін Іден» і «Дочка снігів». Від снігових рівнин Аляски та пригод на Юконі Джек Лондон переміщує своїх читачів у тепло зелених пагорбів Каліфорнії.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

«Я умерла за красоту...»

Дикинсон Эмили

«Я умерла за красоту...»
121 грн.
Купить
Взгляни на арлекинов!

Набоков Владимир

Взгляни на арлекинов!
144 грн.
Купить
Захар Беркут

Франко Иван

Захар Беркут
143 грн.
Купить
Публій Овідій Назон. Любовні елегії. Мистецтво кохання

Публій Овідій Назон

Публій Овідій Назон. ...
143 грн.
Купить
Тіні забутих предків. Вибрані твори.

Коцюбинський Михайло

Тіні забутих предків. ...
171 грн.
Купить
Малое собрание сочинений

Ницше Фридрих

Малое собрание сочинений
149 грн.
Купить
Дарующий звезды

Мойес Джоджо

Дарующий звезды
140 грн.
Купить
Король Артур и рыцари Круглого стола

Акройд Питер

Король Артур и рыцари ...
151 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.