Лавкрафт Говард «На стрімчаках божевілля»

Комплектация книг 2Фолио до 10 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Американський письменник, поет і журналіст Говард Філіпс Лавкрафт (1890—1937) працював у жанрі хорору, містики, фентезі та наукової фантастики й був творцем і магістром американської містичної «чорної школи» 20—30-х років минулого століття. За життя він не опублікував жодної книжки і зажив слави серед широкого читацького загалу вже після своєї смерті.

Фантастична повість «На стрімчаках божевілля» була написана 1931 р. і вперше видана частинами упродовж лютого-квітня 1936 р. в журналі «Astounding Stories». Оповідь ведеться від імені геолога Даєра, який брав участь у полярній експедиції. У своїх щоденникових записах він розповідає про те, що серед безкраїх льодів Антарктики можна знайти не лише дику холоднечу. Там є дуже древнє місто, яке існувало іще до появи людей. Ті, хто його збудував, називалися Старійшинами й володіли унікальними знаннями. Однак місто давно спустіло, та чи всі загинули? Які таємниці зберігають льоди Антарктики і хто ховається за їхньою товщею? Які істоти не повинні пробудитися? Бо якщо таке раптом станеться, це означатиме кінець усталеній світобудові...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Сто днів. Левіафан

Рот Йозеф

Сто днів. Левіафан
72 грн.
Купить
40 днів Муса-Дага

Верфель Франц

40 днів Муса-Дага
225 грн.
Купить
Фінансист

Драйзер Теодор

Фінансист
144 грн.
Купить
Сестра Керрі

Драйзер Теодор

Сестра Керрі
90 грн.
Купить
Зоряні митті людства. Новели

Цвейг Стефан

Зоряні митті людства. ...
99 грн.
Купить
Стоїк

Драйзер Теодор

Стоїк
117 грн.
Купить
Прекрасні й приречені

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

Прекрасні й приречені
95 грн.
Купить
Титан

Драйзер Теодор

Титан
162 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.