Старицький Михайло «Облога Буші. Богдан Хмельницький»

Комплектація книг Фолио 2-5 робочих днів!

Опис

Михайло Старицький (1840—1904) увійшов в українську літературу як талановитий поет, прозаїк, драматург, перекладач. Упродовж майже 40 років він написав близько 70 прозових творів і 30 п'єс, у яких натхненно оспівано героїчну боротьбу українського народу за волю й незалежність в минулі часи. М. Старицький був також драматургом, режисером і організатором театральних труп. До цього видання включено історичну повість «Оборона Буші», а також драму «Богдан Хмельницький», одну з кращих п’єс української класичної драматургії. Автор, видатний майстер гострих драматичних ситуацій і сильних характерів, відобразив у них боротьбу українського народу проти польської шляхти, всю складність цієї боротьби, зіткнення в ній різноманітних інтересів (навіть в одному таборі). Письменник неднозначно заявляв, що пише «для рідної Укр аїни».Створені у складний час межі століть, ці твори утверджували національну свідомість, підтримували віру в невичерпність народних сил, у здатність народу, нації відродитися для нового життя, знайти свою історичну дорогу, що так важливо і в наш час.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Інститутка. Маруся

Вовчок Марко

Інститутка. Маруся
63 грн.
Купити
Спілка рудих. Пістрява стрічка

Дойл Артур Конан

Спілка рудих. Пістрява ...
63 грн.
Купити
Лісова пісня

Украинка Леся

Лісова пісня
63 грн.
Купити
Кузьма Скрябін

Бардецкий Виталий

Кузьма Скрябін
54 грн.
Купити
Англійська мова. Перші кроки

Сухомлин М

Англійська мова. Перші ...
60 грн.
Купити
Енеїда

Котляревский Иван

Енеїда
72 грн.
Купити
Василь Сліпак

Вовк Ірина

Василь Сліпак
68 грн.
Купити
Двійник. Про природу дублювання і множинності

Лютий Тарас

Двійник. Про природу ...
62 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.