Фицджеральд Фрэнсис Скотт «Остання красуня Півдня»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 января!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Френсіс Скотт Фіцджеральд (1896–1940) — видатний американський письменник, який увійшов в історію світової літератури своїми творами про життя Америки 1920-х рр. Він романтично ставився до життя й намагався взяти від нього все та спробувати якомога більше. Видавництво «Фоліо» випустило друком у серії «Зарубіжні авторські зібрання» твори Фіцджеральда «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Кохання останнього магната», «По той бік раю», «Ніч лагідна». Усі новели — «Остання красуня Півдня», «Буремний рейс», «Кришталева ваза», «Плавці» й ін., що ввійшли в збірку «Остання красуня Півдня», сповненні зворушення й хвилювання. «Остання красуня Півдня» — це новела, у якій автор написав про себе, про свій час, трагічну любов і місце людини в його житті. «Кришталева чаша» — величезна кришталева чаша — символ невезіння й бездушною розкоші. Подарована до весілля героїні, вона тягне за собою низку трагічних і безглуздих подій. «Буремний рейс» — розповідь про те, що буремним може бути не лише рейс, а й людська фантазія, галюцинації, ревнощі… Хороші стосунки й довіра можуть зникнути через дрібниці. «Плавці» — всі ми, що плаваємо в океані життя. Хтось дрейфує, хтось мчить назустріч хвилям, хтось дозволяє хвилям нести його на гребенях… Різні новели — різні долі, різні настрої й підсумки.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Пассажир «Полярной лилии». Он приехал в День поминовения…

Сименон Жорж

Пассажир «Полярной лилии». ...
84 грн.
Купить
Прометей, или Жизнь Бальзака

Моруа Андре

Прометей, или Жизнь ...
74 грн.
Купить
Три любви

Кронин Арчибальд

Три любви
74 грн.
Купить
Золотий жук

По Эдгар

Золотий жук
90 грн.
Купить
Щоденник пані Ганки

Доленга - Мостович Тадеуш

Щоденник пані Ганки
99 грн.
Купить
Вино из одуванчиков

Брэдбери Рэй

Вино из одуванчиков
94 грн.
Купить
Вино из одуванчиков

Брэдбери Рэй

Вино из одуванчиков
102 грн.
Купить
Чорна рада

Кулиш Пантелеймон

Чорна рада
81 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.