Гончар Олесь «Собор»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

«Бережіть собори душ своїх» Події роману «Собор» розгортаються у середині ХХ сторіччя у селищі Зачіплянка. Серце Зачіплянки — давній собор, який був зведений ще запорізькими козаками і відтоді був мовчазним свідком зміни епох і владарів. Собор обертали на склад зброї, на сховище для комбікорму… Колись величний, а тепер — обшарпаний та вицвілий, він чекає на нову долю. Місцеві горе-керівники жадають знести собор і побудувати на його місці «кафе для трудящих». На захист собору стають студент Микола та дівчина Єлька, у серцях яких ще живуть справжні почуття та щирі мрії… Про автора: Олесь Гончар — український письменник, літературний критик, громадський діяч, лауреат Шевченківської премії та володар звання Героя України. Твори письменника увійшли до «золотого фонду» української класичної літератури, а роман «Собор» став знаковим у доробку автора і приніс йому світову славу. Але цьому передували гостра критика з боку провладних осіб та кампанія проти видання й розповсюдження роману.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Чорна рада

Кулиш Пантелеймон

Чорна рада
105 грн.
Купить
Тінь над Інсмутом

Лавкрафт Говард

Тінь над Інсмутом
104 грн.
Купить
Бродяги Дхармы

Керуак Джек

Бродяги Дхармы
48 грн.
Купить
Замок

Кафка Франц

Замок
43 грн.
Купить
Новые мелодии печальных оркестров

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

Новые мелодии печальных ...
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.