Лавкрафт Говард «Тінь над Інсмутом»

Комплектация книг 2Фолио до 10 рабочих дней!

АКЦИЯ до 30 июня
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Американський письменник, поет і журналіст Говард Філіпс Лавкрафт (1890—1937), який працював у жанрі хорору, містики, фентезі та наукової фантастики, був творцем і магістром американської містичної «чорної школи» 20—30-х років минулого століття, за життя не опуб­лікував жодної книжки, заживши слави серед широкого читацького загалу вже після своєї смерті. Його називали Едгаром По ХХ століття. Творчість Лавкрафта — невичерпне джерело натхнення для кінематографістів, за його творами знято багато фільмів.

Головний герой повісті «Тінь над Інсмутом» (1931), подорожуючи, почув про маленьке містечко, зусібіч оточене болотами й овіяне недоб­рими плітками. Раніше Інсмут був процвітаючим морським портом, але з часом, через епідемію 1846 року, яка забрала життя більшості його населення, занепав. Цього містечка та його незвичайних мешканців цуралися, що й привернуло увагу до нього героя. Але він зовсім не чекав на те, що там побачив. Потрапити в Інсмут було неважко, а от вибратися звідти... Моторошна атмосфера таємничого міста, дивні люди, вигадки п’яного стариганя, уривки слів, погоня — і читач нер­вово завмирає в очікуванні жахів..

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Сто днів. Левіафан

Рот Йозеф

Сто днів. Левіафан
72 грн.
Купить
40 днів Муса-Дага

Верфель Франц

40 днів Муса-Дага
225 грн.
Купить
Фінансист

Драйзер Теодор

Фінансист
144 грн.
Купить
Сестра Керрі

Драйзер Теодор

Сестра Керрі
90 грн.
Купить
Зоряні митті людства. Новели

Цвейг Стефан

Зоряні митті людства. ...
99 грн.
Купить
Стоїк

Драйзер Теодор

Стоїк
117 грн.
Купить
Прекрасні й приречені

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

Прекрасні й приречені
95 грн.
Купить
Титан

Драйзер Теодор

Титан
162 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.