Руссо Жан-Жак «Вибрані трактати»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Трактати Жан-Жака Русо, подані в цьому виданні («Дискурсія про науки й мистецтва», «Дискурсія про походження нерівності» та «Про суспільну угоду»), є ключовими текстами для розуміння моральних, культурних, релігійних і політичних суперечностей нашого часу. Як критик раціоналістичного Просвітництва, Русо передбачав моральну кризу сучасності й намагався відшукати дієві засоби відновлення республіканських чеснот і громадянського духу. Суперечливість поглядів великого женевця, який відкрив і приховано тоталітарне поняття «загальної волі», і значущість Іншого, зокрема – культур неєвропейських народів, лише відображає суперечливість нашої епохи. Перші два трактати вперше перекладено українською мовою. Кожен з головних творів супроводжується іншими текстами автора, що відображають історію та полемічний контекст формування його ідей, а також дослідницькими матеріалами, розлогими коментарями й довідковим апаратом. Призначається всім, хто цікавиться історією ідей, філософією, культурологією, антропологією, передовсім дослідникам і студентам відповідних спеціальностей.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

І будуть люди

Димаров Анатолий

І будуть люди
410 грн.
Купить
Любощі. Любовні елегії. Мистецтво кохання. Ліки від кохання

Публій Овідій Назон

Любощі. Любовні елегії. ...
561 грн.
Купить
Таємний сад

Бернетт Френсис

Таємний сад
428 грн.
Купить
Шевченко на кожен день: з Яніною Соколовою

Интерактивная книга

Шевченко на кожен день: з ...
486 грн.
Купить
Вибрані трактати

Руссо Жан-Жак

Вибрані трактати
540 грн.
Купить
Вибрані твори

Твардовський Казимир

Вибрані твори
540 грн.
Купить
Історія європейської цивілізації. Рим

Эко Умберто

Історія європейської ...
495 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.