Келлер Готфрид «Зелений Генріх»

Комплектация книг 2Фолио в течение 10 дней

Описание

Цей роман належить до тих небагатьох творів світової літератури, які супроводжують письменника протягом усього творчого життя. Досить сказати, що від виникнення задуму до його остаточного втілення минуло понад сорок років. Це так званий класичний "роман виховання". Так називають твори про життєвий шлях людини, найчастіше молодої, від колиски до здобуття зрілості. Дослідники життя та творчості Келлера вважають, що роман цей багато в чому автобіографічний. Головний герой, якого називають Зеленим Генріхом (тому, що у дитинстві він носив перешитий з батьківської військової форми одяг), проходить шлях пізнання світу і пошуків свого місця в житті. Поступово звільняючись від романтичних ілюзій, багато поїздивши світом, Генріх стає сумлінним чиновником зі стійким переконанням, що краще за Швейцарію країни немає.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Чаювання трьох літніх дам

Глаузер Фридрих

Чаювання трьох літніх дам
50 грн.
Купить
Три часа между рейсами

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

Три часа между рейсами
48 грн.
Купить
Чемодан

Довлатов Сергей

Чемодан
52 грн.
Купить
Малое собрание сочинений

Чехов Антон

Малое собрание сочинений
138 грн.
Купить
50 визначних книг з філософії

Балтер-Боудон Том

50 визначних книг з ...
171 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.