“Кожен має право на справедливе судочинство!”Все анонсы

Видавництво КМ-Букс працює над перекладами романів відомого американського письменника, політика, в минулому адвоката - Джона Грішема!

Будуть видані найкращі романи автора про скандальні судови розгляди.

Джон Грішем - американський адвокат, видатний політичний діяч і письменник, який спеціалізується на створенні захоплюючих гостросюжетних юридичних трилерів.

Йому вдалося поєднати настільки різноспрямовані речі, як написання книг і судово-процесуальну практику. За словами автора, в основі його численних бестселерів лежать реальні історії людських доль, які письменникові доводилося спостерігати. Адже всі книги Джона Грішема - охудожествленні випадки з його особистої судової та адвокатської практики. Твори покликані відкрити очі громадськості на складну криміногенну обстановку, в якій знаходиться сучасне суспільство.

Твори Грішема перекладено на 42 мови. Багато з книг стали бестселерами та були екранізовані в Голлівуді.

Купити книги Джона Грішема варто всім любителям заплутаної, драматичної і гостросюжетної літератури.

Для українського читача видавництво презентує українською мовою романи «Фірма», «Інформатор» та «Адвокат негідників».

Першим вийшов роман «Адвокат негідників», який розповідає історію нетипового адвоката. Його місце праці - це куленепробивний фургон з Wi-Fi, міні-баром, невеликим холодильником, шкіряними сидіннями і добре озброєним водієм. У нього немає ні звичного всім адвокатського кабінету, ні партнерів, - тільки один співробітник, його водій, який також його охоронець, помічник і довірена особа.

Головний герой, Себастьян Руд, захищає тих, за кого не беруться звичайні адвокати: наркоман-сатаніст, який звинувачують у розбещенні і вбивстві двох маленьких дівчаток; кримінальний авторитет, засуджений до смертної кари; домовласник, заарештований за стрілянину по загону спецназу. Чому саме вони? Тому що Себастьян вірить, що кожен має право на справедливе судочинство, навіть якщо йому доведеться трохи змахлювати. Він ненавидить несправедливість, яка криється в страхових компаніях, банках або великих корпораціях. Він дискредитує всі рівні владиі, кепкує з концепцій системи щодо етичної поведінки і сміється над судовою системою.