Грандіозна прем'єра — восьма книга про Гаррі Поттера!Все анонсы

Українську версію восьмої книги про Гаррі Поттера презентують та почнуть продавати по всій Україні цієї п'ятниці, 30 вересня. Про це повідомило видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, яке займається перекладами "Поттеріани".

"У п’ятницю, 30 вересня, відбудеться презентація восьмої книжки "Гаррі Поттер і прокляте дитя". Це п’єса, яку Джоан Роулінг написала в співавторстві з іще двома драматургами. Спочатку я насторожено поставився, коли почув, що це п’єса. Але потім я кілька разів читав, як редактор і захопився сюжетом", – сказав директор видавництва Іван Малкович.

Перекладає, як і попередні видання про Гарії Поттера, перекладач Віктор Морозов.

У Британії восьма частина Поттеріани вийшла 31 липня. Попередня книжка «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» з’явилася у 2007 році. Авторка Джоан Ролінґ тоді повідомила, що це заключна сага про Гаррі Поттера. Та через дев’ять років письменниця написала продовження.

Книга «Гаррі Поттер і прокляте дитя» потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона опинилась на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

Події в книзі відбуваються через 19 років після закінчення оригінальної серії. Тепер Гаррі Поттер – співробітник Міністерства магії, чоловік і батько трьох школярів, одружений на Джіні, сестрі свого кращого друга Рона Візлі. У центрі сюжету опиняється підліток Албус Северус Поттер, другий син Гаррі.

«Він стикається з тягарем сімейної спадщини. По мірі того, як минуле й майбутнє змішуються, батько і син дізнаються незручну правду: іноді темрява приходить з несподіваного боку», - зазначають автори в синопсисі історії.

Поттеріана - серія з семи книг про юного чарівника Гаррі Поттера, яка виходила з 1998 по 2007 рік. Романи перекладені на 77 мов і видані загальним тиражем понад 450 мільйонів примірників. Усі книги екранізовані: з 2001 по 2011 рік вийшло вісім фільмів, головні ролі в яких виконали Деніел Редкліфф, Руперт Грін та Емма Вотсон.