Нова історична сага!Все анонсы

Нова історична сага!

Анна Ткаченко «Голгофа козацьких нащадків. Терновий вінок»

Чернігівщина напередодні революції. Чи міг подумати нащадок славних козаків, працьовитий господар Савелій Руденко, що одного дня втратить все? Чи могла юна Маня, дочка Савелія, знати, що червоноармієць Микола, якого вона покохала усім серцем, зрадить її? Однак коли батька заарештували, вона забула про дівочу гордість і подалася до Миколи – просити врятувати батька. Юнак зробив вигляд, що не впізнав Марійку… Велика війна змусила дівчину не згадувати про минулі печалі. Розшукуючи в таборі полонених односельця, Марійка зустрічає там Миколу. Він благає пробачити його, клянеться, що завжди кохав лише її. Чи повірить йому дівчина, чи пробачить?

Історичні саги – один із найпопулярніших жанрів в українській сучасній літературі. Це романи, в яких життя простої людини триває на тлі трагічних подій ХХ сторіччя.

Ганна Ткаченко – талановитий прозаїк, який вміє точно, глибоко описати переживання своїх героїв, пропускаючи крізь душу кожне слово. Довгі роки роботи у соціальній сфері стали для неї неоціненним джерелом людинознавчого досвіду. Ганна давно мріяла стати письменником, і нарешті мрія здійснилася. І за перший же роман була прийнята до Національної спілки письменників України. Наступні твори авторки лише підтвердили – це справжній талант!

Купуйте сімейну сагу в нашому інтернет-магазині!