Новий глибокий та захопливий роман Сергія Жадана!Все анонсы

«Інтернат» — глибокий та захопливий роман, який відбив бачення автора життя в зоні АТО, його драму проблеми вибору та самоідентичності, національної психології та патріотизму, радикальних поглядів та ліберальної байдужості.
 
Це не роман-епопея, яка покликана стати панорамою того, що відбувається на Сході України. Це локальна історія одного звичайного шкільного вчителя — його прагнень, мотивації та цілей перед небезпекою, коли за лічені години може помінятися історія і твоє місце в ній. Вона також про цілий регіон, який вже звикли вважати окремим, але все одно продовжують за нього боротися.
 
Війна завжди приходить несподівано. Просто посеред розумієш, що чуєш звук пострілів та бачиш вогонь у вікні... Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…
Звичний хід днів безповоротно порушується. Тепер настав час боротися за власне виживання та вирішити, за якими барикадами доведеться опинитися.
 
Саме такий вибір доведеться зробити Павлу, до чийого будинку наближається лінія фронту. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…
 
Роман «Інтернат» став третьою книгою Сергія Жадана після «Життя Марії» та «Тамплієрів», яка стосується теми військових дій в зоні АТО, яка так сильно хвилює автора.
 
Сергій Вікторович Жадан - особистість різнобічна: одночасно поет, прозаїк, автор есе, перекладач і організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих вистав. З 2000 року - віце-президент Асоціації українських письменників. Активно бере участь в політичному житті країни.
 
Починав письменник з віршів. Нинішня критика визнає цього автора безумовним лідером української поезії рубежу століть. На сьогоднішній день його перу належить не менше чотирнадцяти віршованих збірок, останній з яких, «Тамплієри», вийшов у 2016 році. Основна тематика віршів - любов, війна й біль.
 
Його роман «Anarchy in the UKR» був нагороджений почесною грамотою Московської книжкової виставки і приніс номінацію на звання «Людина року» в категорії «Письменники» від чоловічого журналу «GQ». Після книги «Червоний Елвіс» автор повторно номінувався в тій же категорії. Особливу підтримку читачів і критики отримав роман «Ворошиловград».
 
Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Основною темою його творів  є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики.
 
Сергій Жадан часто виступає зі своїми віршами в українських і європейських містах. З 2000 року його супроводжує харківська панк-група «Собаки в космосі».