Приквел саги «Пісня льоду й полум’я»!Все анонсы

Задовго до того, як почалася кровопролитна боротьба за престол Вестероса, а Залізний трон належав одним лише Таргаріенам, у Сімох королівств були інші герої, про яких потім будуть складати легенди.

Лицар-бурлака і його зброєносець — мужній здоровань сер Дункан Довгань і маленький голомозий Бовтун — двоє неймовірних звитяжців, на чию долю випало стільки пригод, що вистало б на цілий Вестерос. Для цих двох уготована непроста, але велика доля, зіткана з королівських інтриг, неймовірних подорожей, підступних ворогів і подвигів... Їх не зупинять ні могутні вороги, ні королівські інтриги, ні жорстокість і несправедливість — разом вони поборють усе й вийдуть справжніми переможцями.

«Лицар Сімох Королівств — перша книга з передісторії відомого циклу «Пісня льоду і полум'я», яка познайомить читачів ближче з дивовижним світом Джорджа Мартіна.

До книги входять три новели: «Лицар-бурлака», «Присяжний меч», «Таємничий лицар».

Історії, які відбуваються за сто років до подій «Пісні льоду й полум’я» знову і знову доводять: на світі завжди є місце шляхетності й лицарству.

Видання оформлено ілюстраціями Гері Джанні.

Переклад з англійської Наталії Тисовської.

«Пісня льоду й полум’я» - всесвітньовідома серія епічного фентезі, яку перекладено на 20 мов!

«Лицар Сімох Королівств» - бестселер «New York Times», визнаний однією з кращих книг 2015 року з версії «Los Angeles Times» і «Buzzfeed». Ця книга для всіх шанувальників творчості Джорджа Мартіна, а також тих, хто просто любить якісні романи в жанрі фентезі.

«Читачі, які вже полюбили Мартіна і його здатність вносити внутрішню драму героїв у будь-яку історію, будуть в захваті від трилогії передісторій, що доповнюють придуманий автором світ».

Booklist

«Обов'язково до прочитання всієї армії шанувальників Мартіна ... Неймовірний приквел до знаменитої« Пісні льоду і полум'я »... У ній є людські трагедії і колоритний світ, що так властиво всім книгам письменника».

Publishers Weekly