Мемуари Олівера Сакса - автора світових бестселерів!Все анонсы

Олівер Сакс (1933–2015) - британський невролог, професор Нью-Йоркського університету, один із найвідоміших популяризаторів медичної науки. Світову славу Саксу принесли книжки, в яких він описав незвичайні випадки психічних розладів своїх пацієнтів («Чоловік, який прийняв дружину за капелюха», «Антрополог на Марсі», «Галюцинації»). 2001 року його нагородили премією Томаса Л’юїса за книжки про науку. За книжкою Сакса «Пробудження» 1990 року знято фільм з Робертом Де Ніро і Робіном Вільямсом. «New York Times» афористично назвала його «поетом-лауреатом сучасної медицини».

«Стрімголов. Історія одного життя» визнано найкращою книжкою року за версією Nathional Public Radio, San Francisco Chronicle, BookPage, Men’s Journal та іншими медіа. Газета New York Times назвала цю книгу знаковою.

Автор писав ці мемуари, уже знаючи, що невиліковно хворий. У цій книжці Сакс постає у незвичних для лікаря амплуа, відверто розповідає про життєві перипетії сором’язливого інтроверта і згадує найважливіші події, знакові зустрічі, важливі місця і людей, які зробили його самим собою.

Смерть не була для Сакса несподіванкою. Він перетворив її на літературу, адже як тільки він дізнався про свій смертельний діагноз, відразу почав писати нотатки про своє життя з яких, зрештою, і вийшла ця книга.

У своїх мемуарах Сакс постає перед читачем щирим, чесним і без жодних масок.

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться психологією, мандрами та життям видатних людей.