Легендарні герої на сторінках унікальної книжки!Все анонсы

- Продовження культової історії, що сколихнула весь світ! Таємниця Твін-Пікса, яку герої повинні розкрити! 
- Подарункове видання з оригінальними фотографіями – must have для всіх фанатів серіалу! Гарне оформлення, суперобкладинка
- Унікальний жанр «датафікшн», що включає вигадані документи, газетні вирізки, сторінки зі щоденників 
- За мотивами книжки вийшов новий сезон серіалу в 2017 році

25 років тому Девід Лінч та Марк Фрост звели весь світ з розуму культовим серіалом «Твін-Пікс», раз і назавжди змінивши ставлення публіки до серіальної культури.

Аж не віриться, але вже чверть століття тому глядачі серіалу разом з агентом Дейлом Купером намагалися розв'язати страшну загадку вбивства Лори Палмер.У фіналі другого сезону Лора пообіцяла Куперу, що вони зустрінуться через 25 років.

І ось проект відновився: Марк Фрост написав сценарій третього сезону «Твін-Пікса», Девід Лінч розпочав зйомки. Серіал вийшов на телеекрани в 2017 році. А щоб розігріти інтерес глядачів, Марк Фрост випустив книжку « Таємнича історія Твін-Пікса». Написана в жанрі «датафікшн», вона підіймає завісу таємниці над тим, що відбувалося в містечку не лише за минулі 25 років, але й за останні два сторіччя.

Легендарні герої знову оживають, але не тільки на телеекранах, а й на сторінках унікальної книжки!

Твін-Пікс — невелике провінційне містечко на кордоні з Канадою. Коли туди прибув спеціальний агент ФБР Дейл Купер, його населення становило 51,201 чоловік, а розслідування вбивства старшокласниці Лори Палмер стало для міста жахливим потрясінням, яке спричинило загадкові наслідки.

Але книга «Таємнича історія Твін-Пікса» розповість про події, які відбувалися до того, як Дейл Купер перетнув кордон Твін-Пиксу та скуштував найкращу в світі каву. За допомогою газетних вирізок, документів та фотографій, книжка покаже невідому сторону історії, яка довгий час була в тіні.

І хоча сови все ще не те, чим вони здаються, на деякі секрети книзі все ж вдалося пролити світло...