Четверта частина бестселеру світового рівня!Все анонсы

Багато відомих письменників, бажаючи спробувати себе в новому жанрі, використовують псевдоніми. Таким прийомом користувався, наприклад, Стівен Кінг, а письменниця Джоан Роулінг під псевдонімом Роберта Гелбрейта створила цілу детективну серію. 
 
Джоан Роулінг — британська письменниця, сценарист і кінопродюсер, найбільш відома як автор серії романів про Гаррі Поттера. Книги про Гаррі Поттера отримали кілька нагород і були продані в кількості понад 500 мільйонів примірників. Вони стали самої продаваної серією книг в історії і основою для серії фільмів, що стала третьою за касовими зборами серією фільмів в історії. Джоан Роулінг сама стверджувала сценарії фільмів, а також увійшла до складу продюсерів останніх двох частин.
 
Згодом Роулінг почала писати для дорослих читачів, випустивши трагікомедію «Випадкова вакансія» (2012) і — під псевдонімом “Роберт Гелбрейт” — кримінальні романи.
 
Авторка Гаррі Поттера вирішила уникнути тиску читацьких очікувань і випустила детектив під вигаданим ім'ям, яке, втім, з'ясувалося через кілька місяців після виходу першого твору циклу.
 
Книги Роберта Гелбрейта — це пов'язані між собою романи про пригоди детектива Корморана Страйку і його супутниці. Твори відзначаються захоплюючим сюжетом, яскравими персонажами і фірмовим роулинговским стилем написання. Прочитати книги Роберта Гелбрейта варто для того, щоб познайомитися з іншою стороною творчості авторки “хлопчика, який вижив”.
 
«Убивчий білий» (Lethal White) — четвертий за рахунком роман про похмурого детектива Корморона Страйка і його помічницю – юну любительку пригод Робін. Книга продовжує знамениту серію детективних романів «Поклик зозулі», «Шовкопряд», «Кар'єра лиходія».
 
Коли в офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім'я Біллі Найт і просить розслідувати давне вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити. Вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі? Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін - колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції - виходять на плутаний слід, який через лондонські задвірки приводить їх у святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття. 
 
"Неймовірно захопливий… і поки що найкращий роман про Страйка"
Санді Мірор