Філософія радості по-данськи!Все анонсы

Останнім часом з'явилося безліч книжок, присвячених хюґе — поняттю, що прийшло до нас з Данії, якому немає дослівного перекладу на жодній іншій мові.
 
Слово «hygge» данці розуміють як затишок, турбота про комфорт свого життя, добре ставлення один до одного, можливість отримувати задоволення навіть від таких дрібниць, як їжа і спілкування. Це поняття - втілення атмосфери тепла та спокою. Саме хюґе називають одним з головних запорук постійного відчуття щастя.
 
Іншими словами, поняття «хюґе» закликає нас отримувати справжнє задоволення від звичайних повсякденних справ.
 
Чим відрізняється книга «Хюґе» Мері Турелл Сьодерберг від інших, подібних до неї? Перш за все тим, що автор не просто розповість про це явище, а наочно його продемонструє!
 
Датська актриса Мері Турелл Сьодерберг - прихильниця хюґе, яка бажає надихнути всіх на цей шлях. Для цього вона побувала навіть у найвіддаленіших куточках своєї країни, зібрала по крупицях інформацію і представила вашій увазі не просто книгу, а цей посібник з декорування, приготування їжі та розваг, надихаючи вас на шлях «Хюґе».
 
На сторінках цієї книги представлено безліч красивих фотографій і покрокових інструкцій про те, як зробити ваш будинок комфортним, життя щасливим і досконало оволодіти всіма правилами хюґе, як справжні данці.
 
Завдяки книзі «Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя» читач дізнається:
 
- звідки взялося поняття хюґе
- чому так важлива спільність
- який потенціал хюґе у вашому житті
- як підтримувати відчуття затишку протягом року
- про хюґе за обіднім столом
...та багато іншого!
 
Це книга, у якої є шанси стати як універсальним подарунком, так і особистим практичним посібником з хюґе. Вона для тих, хто шукає гармонії з собою та навколишнім світом, а також хоче перетворити будинок на місце, де завжди можна відчути себе щасливим!
 
Тож швиденько облиште всі справи, наповніть келих улюбленим вином, умостіться на м’якенькому дивані і нумо насолоджуватися книгою про філософію радості по-данськи.
Хюґового читання!
 
«Мила, домашня та затишна книжка, що складається з невіднятних частин життя простих данців».
Guardian
 
«За своєю суттю книга заспокійливо проста, що робить її справжнім оазисом у вельми гамірному світі».
Publishers Weekly
 
«Цікаве, актуальне та корисне доповнення будь-якої бібліотеки».
Library Journal