Уэйд Марк «Арчі. Том 3»

Комплектация книг Форс 2-5 рабочих дня!

Описание

Руденька лисичка Шеріл Блоссом дебютує у третьому томі графічного роману-бестселера «Арчі», і вона озброєна запаморочливою кількістю фінтів і вибриків. Шеріл триматиме вас у напрузі! Ця полум’яна бомба силою займає центр уваги, коли романтичні стосунки Арчі й Вероніки розвалюються! Вероніку відіслали до приватної школи у Швейцарії, тоді як Арчі залишився збирати крихти розбитого серця вдома, у Рівердейлі. У Швейцарії Вероніка зустрічає суперницю в особі не менш заможної й популярної Шеріл. Можливо, навіть хитріша, ніж наша міс Лодж, Шеріл готова зробити що завгодно, аби лиш перевершити новеньку з Рівердейла — навіть якщо це означає відмову від розкішного життя й утілення найвеличнішої схеми з усіх. І ніхто не убезпечений! АРЧІ, ТОМ ТРЕТІЙ вміщує випуски 13-17 від зіркового автора коміксів МАРКА ВЕЙДА (Kingdom Come, Black Widow) та багатообіцяючого молодого художника ДЖО ЕЙСМИ.

У Арчі і Вероніки все не так добре: сварки, недомовки, претензії. Тепер вона вчиться в приватній школі в Швейцарії, де знайомиться із Шеріл. Рудоволоса красуня планує відбити Арчі і пише йому анонімного листа. Чим закінчиться новий любовний трикутник? Пригоди Арчі в Рівердейлі продовжуються! Дітям середнього і старшого шкільного віку.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Таємниці Гравіті Фолз. Міні-епізоди. Комікси

Сборник

Таємниці Гравіті Фолз. ...
133 грн.
Купить
Ательє чаклунських капелюхів, Том 2

Шірахама Камоме

Ательє чаклунських ...
140 грн.
Купить
Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5

Бралльє Макс

Останні підлітки на Землі ...
135 грн.
Купить
Останні підлітки на Землі і Космічний Безмір. Книга 4

Бралльє Макс

Останні підлітки на Землі ...
135 грн.
Купить
Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено

Дідьє Анн та Мюллер Олів’є

Еміль і Марго. Монстрам ...
135 грн.
Купить
Арчі. Том 3

Уэйд Марк

Арчі. Том 3
171 грн.
Купить
Відьмак. Лисячі Діти

Тобін Пол

Відьмак. Лисячі Діти
180 грн.
Купить
Відьмак. Дім зі скла

Тобін Пол

Відьмак. Дім зі скла
180 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.