Фрiмен Ерiк, Робсон Елiзабет «Патерни проєктування»

Комплектация книг Фабула 2-5 рабочих дня!

Описание

«Патерни проєктування» — ваша книжка, якщо вам хоч колись доводилося стикатися з проблемами дизайну програмного забезпечення. Вам не доведеться «винаходити колесо» — просто скористайтеся зведеним докупи величезним досвідом розробників і можливістю використовувати найкращі практики. Ви дізнаєтеся, навіщо потрібні патерни, побачите, як вони виглядають і працюють у «дикій природі», а призвичаївшись до їх використання, зможете витратити вільний час на щось більш складне і цікаве. Автори чудово показали, як патерни використовуються у Java API і як застосувати вбудовану підтримку патернів Java у вашому власному коді. Заразом ви засвоїте реальні принципи ОО-програмування, що залишаться з вами і тоді, коли доведеться працювати без патернів. Візуально насичений формат книжки розроблений із використанням новітніх досліджень в галузях нейробіології, когнітивної науки і теорії навчання. Тому весь її матеріал миттєво запам’ятовується, і невдовзі ви зможете з легкістю спілкуватися з іншими членами вашої команди на «таємній мові» патернів проєктування.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Патерни проєктування

Фрiмен Ерiк, Робсон Елiзабет

Патерни проєктування
522 грн.
Купить
Основи. Графічний дизайн 02: Дизайнерське дослідження

Емброуз Гевін

Основи. Графічний дизайн 02: ...
437 грн.
Купить
Дизайн для реального світу. Екологія людства та соціальні зміни

Папанек Віктор

Дизайн для реального ...
485 грн.
Купить
Анімація

Селбі Ендрю

Анімація
456 грн.
Купить
Опанувати складність

Норман Дональд

Опанувати складність
428 грн.
Купить
Як стати успішним ілюстратором

Бразелл Дерек

Як стати успішним ...
456 грн.
Купить
Відтворення шрифтової спадщини: 40 оригінальних шрифтів

Лесняк Володимир

Відтворення шрифтової ...
447 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.