Уитни Дэвид «Програмування для дітей. HTML, CSS та JavaScript»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Майстерний гід із програмування для початківців. Із ним ти створиш власний сайт, прикладну програму та гру, розів’єш реальні навички майбутнього програміста. Вчись, слідуючи крок за кроком докладним інструкціям до шістьох карколомних місій. А потім перевір свої знання й навички, створивши власний проект. ПРО ЩО ЦЯ КНИЖКА Вітаю! Ми — Young Rewired State, усесвітнє товариство програмістів віком до 18 років. Ми випустили цю книжку, бо хочемо, щоб у майбутньому ти став справжнім майстром цифрових технологій. Сподіваємося, що «Програмування для дітей. HTML, CSS та JavaScript» не тільки навчить тебе програмувати, а й доведе, що це заняття може бути веселим та захопливим. Для молоді програмування є однією з найважливіших навичок, і навряд чи тобі трапиться краща нагода опанувати її. ЧОГО МОЖЕ НАВЧИТИ ЦЯ КНИЖКА? Вона навчить тебе писати коди трьома найважливішими мовами програмування: HTML, CSS, JavaScript. Комп’ютер здатен виконувати практично будь-які завдання, та спершу хтось має написати для нього відповідну програму. Робити це необхідно певною мовою, яку машина може зрозуміти. А наука кодування присвячена саме тому, як писати програми всіма спеціальними мовами. Вище вже зазначалося, що трьома панівними комп’ютерними мовами є HTML, CSS і JavaScript. Веб-розроб-ники застосовують їх задля створення сайтів, прикладних програм та ігор, якими ти користуєшся щодня. Отже, наша книжка навчить тебе писати коди і будувати програми, послуговуючись усіма цими мовами. Завдяки їй ти опануєш такі навички кодування, котрі дійсно стануть тобі в пригоді, оскільки дозволять розробити будь-яку програму.

Отзывы

Дуже класний посібник для дітей, які прагнуть вивчати програмування і IT. Велика кількість матеріалу і завдань для вивчення. Дуже гарний посібник, дякую магазину за можливість придбати цю книгу.
Яна 2019-11-22 23:23:56

Написать отзыв

Что еще купить

Без фільтрів. Інсайдерська історія Instagram

Фрайєр Сара

Без фільтрів. Інсайдерська ...
216 грн.
Купить
Кров, піт і пікселі. Тріумфальні та бурхливі історії по той бік створення відеоігор

Шрейер Джейсон

Кров, піт і пікселі. ...
225 грн.
Купить
Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті

Стовелл Луи

Життя онлайн. Як ...
201 грн.
Купить
Scratch для дітей. Веселий вступ до програмування

Маджед Марджі

Scratch для дітей. Веселий ...
225 грн.
Купить
Як пасти котів

Рейнвотер Дж. Генк

Як пасти котів
288 грн.
Купить
Програмування для дітей. HTML, CSS та JavaScript

Уитни Дэвид

Програмування для дітей. ...
261 грн.
Купить
100 фактів про числа, комп’ютери і програмування

Сборник

100 фактів про числа, ...
227 грн.
Купить
JavaScript для дітей

Морган Ник

JavaScript для дітей
225 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.