Махальская Елена «Готуємо смачно та швидко»

Комплектация книг Ранок в течение 1-5 дней

Описание

Яких тільки книг не написано про приготування їжі! Більшість із них допомагають нам дізнатися про нові терміни, інгредієнти і способи приготування різних страв Але в щоденному житті часто потрібно не зовсім це Потрібне просте й одночасно геніальне вміння швидко приготувати смачну і, звичайно, цікаву, з «родзинкою», їжу Більшості жінок доводиться щодня замислюватися про те, що приготувати для своєї сім’ї на сніданок, обід і вечерю Когось ця турбота обтяжує, комусь вона в радість, але все-таки готувати щоденно, смачно і різноманітно не так-то просто Як свідчить приказка, «шлунок старого добра не пам’ятає»! Процес приготування їжі — турбота щоденна У всіх нас час — на вагу золота, але домашній затишок і смачна їжа не втрачають від цього своєї першочергової цінності Ця книга допоможе вам готувати смачно, швидко і сучасно, при цьому — з користю для здоров’я.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Страви нашвидкуруч

Гуменная Лилия

Страви нашвидкуруч
28 грн.
Купить
Согревающие напитки

Гуменная Лилия

Согревающие напитки
28 грн.
Купить
Зігріваючі напої

Гуменная Лилия

Зігріваючі напої
28 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.