Жукова Ирина «Ляльки-орігамі»

Комплектация книг Скiф в течение 7 дней

Описание

У вашої дочки багато ляльок, але всі вони їй давно набридли, та й у її подружок є такі самі. А дівчинка хоче ляльку, якої «взагалі-взагалі ні в кого немає!» Власну іграшку-подружку… І ви можете здійснити мрію дочки, а допоможе вам у цьому книга «Ляльки-орігамі». У даному виданні розповідається, як дитина може самостійно створити унікальну колекцію ляльок з недорогого та завжди наявного у продажу матеріалу – паперу. І це будуть не звичайні пласкі вироби: завдяки використанню дуже популярної наразі техніки “модульне орігамі” вийдуть стильні об’ємні ляльки. Причому вийдуть без будь-яких проблем, оскільки в книзі містяться поетапні інструкції, детальні схеми та кольорові фотографії процесу виготовлення кожного виробу. Крім того, у виданні автор доступно описала виконання двох модулів орігамі, з яких складаються усі запропоновані моделі. «Ляльки-орігамі» – це нові друзі вашої маленької майстрині!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Торты-салаты

Жукова Мария

Торты-салаты
95 грн.
Купить
Мам, дай фартук! Рецепты для самостоятельных детей

Дронова Екатерина

Мам, дай фартук! Рецепты ...
299 грн.
Купить
Рецепты нашего детства Полезное питание для всей семьи

Баранова А.И.

Рецепты нашего детства ...
49 грн.
Купить
Чудо-кладовая Полезные деликатесы из овощей и корнеплодов

Баранова А.И.

Чудо-кладовая Полезные ...
49 грн.
Купить
Готовим вместе. Кухни народов мира

Доманский Андрей

Готовим вместе. Кухни ...
300 грн.
Купить
Коротаем зиму. Уютное руководство, как провести холодное время года

Митчелл Эмма

Коротаем зиму. Уютное ...
385 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.