Жукова Ирина «Ляльки-орігамі»

Комплектация книг Скiф до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ! Бесплатная доставка книг при заказе от 250 грн! (Действует до 30.04.2019)

Описание

У вашої дочки багато ляльок, але всі вони їй давно набридли, та й у її подружок є такі самі. А дівчинка хоче ляльку, якої «взагалі-взагалі ні в кого немає!» Власну іграшку-подружку… І ви можете здійснити мрію дочки, а допоможе вам у цьому книга «Ляльки-орігамі». У даному виданні розповідається, як дитина може самостійно створити унікальну колекцію ляльок з недорогого та завжди наявного у продажу матеріалу – паперу. І це будуть не звичайні пласкі вироби: завдяки використанню дуже популярної наразі техніки “модульне орігамі” вийдуть стильні об’ємні ляльки. Причому вийдуть без будь-яких проблем, оскільки в книзі містяться поетапні інструкції, детальні схеми та кольорові фотографії процесу виготовлення кожного виробу. Крім того, у виданні автор доступно описала виконання двох модулів орігамі, з яких складаються усі запропоновані моделі. «Ляльки-орігамі» – це нові друзі вашої маленької майстрині!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Запеканки на любой вкус мясные рыбные овощные творожные

Ковалева Мария

Запеканки на любой вкус ...
50 грн.
Купить
Десерты без выпекания: чизкейки, тирамису, панна-кота, желе и многое другое!

Головашевич В.

Десерты без выпекания: ...
120 грн.
Купить
Мультиварка. Блюда-дуэты.

Жукова Мария

Мультиварка. Блюда-дуэты.
105 грн.
Купить
Вкусные кабачки, баклажаны, капуста, помидоры, перец

Сборник

Вкусные кабачки, ...
100 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.