Жукова Ирина «Ляльки-орігамі»

Комплектация книг Скiф в течение 1-5 дней

Описание

У вашої дочки багато ляльок, але всі вони їй давно набридли, та й у її подружок є такі самі. А дівчинка хоче ляльку, якої «взагалі-взагалі ні в кого немає!» Власну іграшку-подружку… І ви можете здійснити мрію дочки, а допоможе вам у цьому книга «Ляльки-орігамі». У даному виданні розповідається, як дитина може самостійно створити унікальну колекцію ляльок з недорогого та завжди наявного у продажу матеріалу – паперу. І це будуть не звичайні пласкі вироби: завдяки використанню дуже популярної наразі техніки “модульне орігамі” вийдуть стильні об’ємні ляльки. Причому вийдуть без будь-яких проблем, оскільки в книзі містяться поетапні інструкції, детальні схеми та кольорові фотографії процесу виготовлення кожного виробу. Крім того, у виданні автор доступно описала виконання двох модулів орігамі, з яких складаються усі запропоновані моделі. «Ляльки-орігамі» – це нові друзі вашої маленької майстрині!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє

Боскер Б'янка

Схиблені на вині. ...
171 грн.
Купить
Книга о вкусной и здоровой пище

Кравецкая Леся

Книга о вкусной и здоровой ...
Предзаказ
Сырники, творожники, галушки, вареники, хачапури и другие блюда с творогом

Кузьмина Ольга

Сырники, творожники, ...
Предзаказ
Лучшие рецепты наших читателей. Проверенные блюда для всей семьи

Сборник

Лучшие рецепты наших ...
Предзаказ
Шали, палантины, шарфы, носочки. Вяжем спицами

Сборник

Шали, палантины, шарфы, ...
Предзаказ
Теплые шапочки, шарфы, снуды для всей семьи. Вяжем сами

Хуг Вероника

Теплые шапочки, шарфы, ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.