Малахова Даша «Моя кухня»

Комплектация книг Yakaboo Publishing 2-5 рабочих дня!

Описание

Нова книжка Даші Малахової “Моя кухня” – про захоплення кулінарією, яке для неї стало рецептом насиченого життя. Вона розповідає, як формувалась її філософія кухні, чому це для неї місце сили й відпочинку, зрештою, вона ділиться своїми кулінарними секретами й родинними рецептами натуральних та простих страв – смаколиками з дитинства, стравами для романтичних вечорів на двох чи гучних вечірок, найкращим з української кухні та розмаїттям страв для прихильників здорового харчування.
Від автора: "У цій книзі — мої спостереження та рецепти життя, яким воно є для мене. Смачного, простого, зрозумілого, сучасного, але й традиційного. Щоденна метушня та бажання досягнути більшого часто дуже псують якість нашого існування, але його смак легко відновити, якщо повернутися до простоти. Спілкування з природою та її дарами, прості процеси хімії та фізики, вшанування традицій і нашої історії, дозволяють нам зануритися у світ кулінарії та зробити перебування на кухні відпочинком і цікавим хобі. Я запрошую вас на свою кухню, яка не є ідеальною або показовою, але дарує мені дуже приємні миті, де я можу бути відвертою, простою та домашньою. Найскладніше – не ускладнювати. Чекаю вас на свій кухні". — Даша Малахова

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Домашній хліб

Ярса Ибан

Домашній хліб
324 грн.
Купить
Їжа для відмінної форми. Рецепти апетитних страв на кожен день

Рамзи Гордон

Їжа для відмінної форми. ...
360 грн.
Купить
Зі Сходу - до столу! Хінкалі, долма, манти, бешбамак…

Хаджієва Зарема

Зі Сходу - до столу! ...
342 грн.
Купить
Моя кухня

Малахова Даша

Моя кухня
360 грн.
Купить
1-ша українська загально-практична кухня

Франко Ольга

1-ша українська ...
378 грн.
Купить
Супер’їжа на щодень

Джеймс Оливер

Супер’їжа на щодень
360 грн.
Купить
Підкори свою кухню. Рецепти, що додають сил і натхнення

Баррел Энн

Підкори свою кухню. ...
315 грн.
Купить
Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі

Оливер Джейми

Смачні страви за 30 хвилин ...
315 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.