Шалимінов О.В. «Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-правових та інших актів для закладів ресторанного господарства»

Комплектация книг Арий 2-5 рабочих дня!

Описание

Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-правових та інших актів для закладів ресторанного господарства
До книги увійшли: Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування, затверджений наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 06.07.99 № 484, що складається з 15 розділів, у яких пропонуються рецептури кухонь народів України, Росії, Білорусі, Молдови, Естонії, Литви, Латвії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Туркменистану, Киргизстану й Таджикистану, і ЗО таблиць із нормами витрат сировини, виходу готової продукції, відходів і втрат у процесі кулінарного обробляння продуктів; основні правові, нормативно-правові й інші акти, що регулюють діяльність суб’єктів господарювання у сфері ресторанного господарства.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Енциклопедія візерунків. Коси, джгути, арани. Великий практичний посібник із в'язання візерунків і створення авторських дизайнів

Гоан Нора

Енциклопедія візерунків. ...
513 грн.
Купить
Моя кухня

Малахова Даша

Моя кухня
400 грн.
Купить
Збірник рецептур національних страв та кулінарних виробів, правових, нормативно-правових актів

Шалимінов О.В.

Збірник рецептур ...
485 грн.
Купить
1-ша українська загально-практична кухня

Франко Ольга

1-ша українська ...
378 грн.
Купить
Готуємо з Джеймі

Оливер Джейми

Готуємо з Джеймі
450 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.