Сборник «Антисоціальна мережа»

Комплектация книг Дім Химер 2-5 рабочих дня!

Описание
«Антисоціальна мережа» — результат однойменного літературного конкурсу химерних історій, місцем дії яких є соцмережі. Адже всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми та наші діти вразливі у цьому відкритому доступі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Збірка пропонує власну міфологію українського сеґменту соцмереж та власну галерею «монстрів», що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (і це вже не Синій Кит, Слендермен, Момо чи інші). Зустрічайте велику книгу «антисоціальних» міфів, до складу якої увійшло 34 оповідання від авторів-переможців та журі, — не просто аби «налякати», а для того, щоб застерегти. Видання вийшло друком завдяки гранту інституційної підтримки від УІК та особистим внескам співавторів збірки
Отзывы
Что еще купить
З любов'ю Лара Джин

Хан Дженни

З любов'ю Лара Джин
189 грн.
Купить
Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення в скрутні часи

Мэй Кэтрин

Зимівля. Цінність ...
198 грн.
Купить
До зустрічі в «Капкейк-кафе»

Колган Дженни

До зустрічі ...
225 грн.
Купить
Хроніки Місяця. Сіндер

Майер Марисса

Хроніки Місяця. Сіндер
216 грн.
Купить
Різдво в «Капкейк-кафе»

Колган Дженни

Різдво в «Капкейк-кафе»
225 грн.
Купить
Ім’я рози

Эко Умберто

Ім’я рози
252 грн.
Купить
Маленька чорна сукня, маленька біла брехня

Стемплер Лора

Маленька чорна сукня, ...
235 грн.
Купить
Ринок м’яса

Доусон Джуно

Ринок м’яса
234 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.