Сборник «Блукачі /Залишенці (поетична новинка)»

Комплектация книг Дім Химер 2-5 рабочих дня!

Описание
Ці вірші — про тих, хто блукає в пошуках істини. Хто шукає призначення, навпомацки сновигаючи стежками межи чагарників і примар, та врешті, покинувши склепіння палацу поневірянь, знаходить себе. Ці вірші — й про тих, хто на варті справжності. Хто залишається вірним ідеям та ідеалам, аж сам стає суттю і правдою в химерному світі. Ці вірші — також трохи про тих, хто не знає, куди йде. Чи, власне, тих, хто взагалі не рухається, — нічого не створюючи, а лишень реагуючи. Ці вірші — як про тих, для кого немає жодної різниці, так і про тих, для кого різниця все ж таки існує. І нехай шляхи до снів загублені у нетрях буреломів та завіяні кучугурами снігу, ці вірші шукатимуть їх невпинно. «Блукачі/Залишенці» — дебютна збірка українських поеток Сандри Конопацької та Анни Соловей — книга-«перевертень», монохромний поетичний артбук і другий алігат «Дому Химер» з атмосферними ілюстраціями Ольги Канн й уже традиційними обкладинкою та художнім оформленням від Влада Сорда. Видання наповнене епічними, готичними, метафізичними та героїчно-патріотичними поезіями, що викликають уздовж хребта неконтрольовані дрижаки захвату і з першими словами починають «звучати» у думках читача. Вриваючись до свідомості крізь прямолінійні рими, рубані ритми та вихори несподіваних образів, крізь них проступає відгомін потужних рифів важкої музики… Так, ніби ці тексти нерозривно пов’язані з мелодіями. Тож уявіть, що тримаєте в руках не просто книжку, а один з найкрутіших метал-альбомів, кожен синґл якого «розриватиме» вас ще до того, як з’являться його перші цифрові записи.
Отзывы
Что еще купить
Так чи інакше

Макдауелл Кара

Так чи інакше
162 грн.
Купить
З любов'ю Лара Джин

Хан Дженни

З любов'ю Лара Джин
189 грн.
Купить
Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога

Черненко Іван

Сміх у кінці тунелю. ...
158 грн.
Купить
Колекціонер

Фаулз Джон

Колекціонер
162 грн.
Купить
Моя кузина Рейчел

Дюморье Дафна

Моя кузина Рейчел
176 грн.
Купить
Фемінізм і місто

Коллектив авторов

Фемінізм і місто
135 грн.
Купить
Луціан

Абеди Изабель

Луціан
170 грн.
Купить
Гангстеры и банды. Ключевые подходы к криминологии

Фрейзер Алистер

Гангстеры и банды. ...
150 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.