Базiв Василь «Брати, або Могила для "тушки"»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 декабря
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Василь Базів — знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений, візіонер. Автор культового роману «Хрест» — першого в історії української літератури твору, виданого в англійському перекладі у США; автор інтелектуального трилера у двох томах «Кінець світу: до і після» (ці твори побачили світ у видавництві «Фоліо»); автор документального фільму «Кримінальна окупація» та роману-реквієму «Армагеддон на Майдані» — про події в Україні у 2014 році. Кримінальний депутат-тушка із біографією «Дві ходки — три созива», бісячись із жиру і прагнучи перенести добробут олігарха із цього світу в той, надумав збудувати собі могилу, яка б не поступалася пірамідам єгипетських фараонів. Із патріотичних поривань усипальниця слуги народу мала би вознестись поруч із похованнями предків на сільському кладовищі у рідному селі, поглинувши при цьому весь іще не заселений цвинтарний простір. Це стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння односельців, і рідний брат цвинтарного фараона очолює народне повстання…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тайное слово

Столяров Александр

Тайное слово
30 грн.
Купить
Копи царя Соломона

Лорченков Владимир

Копи царя Соломона
28 грн.
Купить
Твин-Пикс. Воспоминания специального агента ФБР Дейла Купера

Фрост Скотт

Твин-Пикс. Воспоминания ...
36 грн.
Купить
Жить!

Сборник

Жить!
28 грн.
Купить
Курка для турка

Дядченко Людмила

Курка для турка
34 грн.
Купить
Ночь в Кербе

Лорченков Владимир

Ночь в Кербе
28 грн.
Купить
Эдичка

Грэй Зоя

Эдичка
36 грн.
Купить
Комьюнити

Иванов Алексей

Комьюнити
34 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.