Базiв Василь «Брати, або Могила для "тушки"»

Комплектация книг Фолио до 5 рабочих дней!

Описание

Василь Базів — знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений, візіонер. Автор культового роману «Хрест» — першого в історії української літератури твору, виданого в англійському перекладі у США; автор інтелектуального трилера у двох томах «Кінець світу: до і після» (ці твори побачили світ у видавництві «Фоліо»); автор документального фільму «Кримінальна окупація» та роману-реквієму «Армагеддон на Майдані» — про події в Україні у 2014 році. Кримінальний депутат-тушка із біографією «Дві ходки — три созива», бісячись із жиру і прагнучи перенести добробут олігарха із цього світу в той, надумав збудувати собі могилу, яка б не поступалася пірамідам єгипетських фараонів. Із патріотичних поривань усипальниця слуги народу мала би вознестись поруч із похованнями предків на сільському кладовищі у рідному селі, поглинувши при цьому весь іще не заселений цвинтарний простір. Це стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння односельців, і рідний брат цвинтарного фараона очолює народне повстання…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Катівня. Виноградник. Дім

Калитко Катерина

Катівня. Виноградник. Дім
36 грн.
Купить
Чорне і сріблясте

Джордано Паоло

Чорне і сріблясте
36 грн.
Купить
ВиртуальнаЯ

Воропаева Любовь

ВиртуальнаЯ
26 грн.
Купить
Скiльки коштує бути бiлою вороною

Войницкий Андрей

Скiльки коштує бути бiлою ...
35 грн.
Купить
Сколько стоит быть белой вороной

Войницкий Андрей

Сколько стоит быть белой ...
28 грн.
Купить
Останься в сознании

Медреш Евгений

Останься в сознании
28 грн.
Купить
Аеропорт і…

Сборник

Аеропорт і…
27 грн.
Купить
Осляче поріддя

Жеребцова Полина

Осляче поріддя
36 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.