Кервуд Джеймс Оливер «Бродяги Півночі»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

Номінант на Пулітцерівську премію за найкращу біографію!Твори, що входять до золотого фонду пригодницької літературиІсторії, які не поступаються культовим романам Джека Лондона та Ернеста Сетон-ТомпсонаДо видання увійшли твори «Бродяги Півночі», «Казан», «Син Казана», «Долина Мовчазних Привидів», «Золота петля» Треба десять разів народитися, аби пережити все, що припало на долю шляхетного вовка на ймення Казан. Своє прізвисько він отримав від людей, бо в його жилах змішалася кров безжального хижака та собаки. Він спізнав підлість і жорстокість людини та обрав волю. Але пішов один супроти вовчої зграї, коли смерть загрожувала беззахисній жінці… («Казан») Чи можлива дружба між ведмедем та собакою? Цілком, якщо доля звела їх змалечку. Вони разом вчилися виживати, боротися з ворогами, добувати їжу. Але одного разу їхні шляхи розійшлися: щеня побачило людей. Чи зустрінуться друзі знову і якою буде ця зустріч? («Бродяги Півночі»)

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Історія Артура Трулава

Берг Элизабет

Історія Артура Трулава
135 грн.
Купить
Місячний камінь

Сйон

Місячний камінь
158 грн.
Купить
Довкола часу і води

Магнасон Андрі Снайр

Довкола часу і води
180 грн.
Купить
Шляхи життя

Бакман Фредерик

Шляхи життя
201 грн.
Купить
Випадкові наречені

Лорен Кристина

Випадкові наречені
171 грн.
Купить
Інші двері. Роман

Вильчинский Александр

Інші двері. Роман
144 грн.
Купить
Під вулканом

Лаурі Малкольм

Під вулканом
200 грн.
Купить
Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі

Дьякова Анастасія, Касілова Аліна

Діти та батьки в інтернеті: ...
198 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.