Щербаков «Час смертохристів: Міражі 2077 року»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ! Бесплатная доставка книг при заказе от 250 грн! (Действует до 31.05.2019)

Описание

Роман визначного українського письменника Юрія Щербака «Час смертохристів. Міражі 2077 року» — це блискучий гостро­­­сюжетний політичний трилер, дія якого розгортається напере­додні «Чет­вертої глобальної війни». Різкий сигнал тривоги, яскрава антиутопія, у якій за гротеск­ною формою і фантастичністю ситуацій стоїть реальна масштабність можливих гео­політичних подій майбутнього. Написаний вісім років тому, цей один із найвиразніших творів сучасної літератури провіс­тив, зокрема, чимало трагічних моментів наших днів. Вагомої пере­конливості твору надає також і та обставина, що Юрій Щербак як колишній Надзвичайний посол України у США, Канаді, Мек­сиці та Ізраїлі має широкий кут зору на проблематику міжнародних відносин. У своєму романі він щедро викорис­товує цитування таємних документів, які розкривають цинізм і подвійні стандарти гравців світової політичної сцени, і подає своє парадоксальне бачення того, що може статися з Украї­ною і світом у майбутньому.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Триста поезій

Костенко Лина

Триста поезій
130 грн.
Купить
Записки українського самашедшого

Костенко Лина

Записки українського ...
120 грн.
Купить
Пригоди бравого вояка Швейка

Гашек Ярослав

Пригоди бравого вояка ...
150 грн.
Купить
Володарка Понтиди

Косач Юрий

Володарка Понтиди
120 грн.
Купить
Последний заезд: Настоящий вестерн

Кизи Кен

Последний заезд: Настоящий ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.