Костенко Анна «Цурки-Гілки. Джазові імпровізації та оповідання»

Комплектация книг Самміт-книга 2-5 рабочих дня!

Описание

Одеса вже ніколи не буде такою, якою вона була раніше. Це непогано і недобре, це просто факт. І це нормальний життєвий процес. Я не відчуваю смутку чи ностальгії за тогочасністю і тими людьми, могили яких давно ніхто не відвідує. Мій текст не вихваляє, не засуджує, не продовжує й не створює «одеський міф». Але, певною мірою, і не руйнує його.

«Цурки-гілки» — ​маленька історія, що вплетена в жили цього приморського міста, скаліченого транспортом і людьми, крихітне скельце, що доповнює велику мозаїку пам’яті, яка складається з життєвих епізодів, усмішок, очей, надій і сліз. У тексті майже всі персонажі невигадані, я дозволила собі навіть не змінювати імена та прізвища людей, про яких йдеться. Повертала їх у наш світ без жодних на те причин, без прикрас та ідеалізацій, повертала такими, якими запам’ятала: живими людьми. Може, вони на те й не заслуговують, але яка вже різниця? Я просто зобразила те, що встигла побачити і почути. Я написала так, як воно було. І воно було правдою.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Шолом-Алейхем

Краснящих Андрей

Шолом-Алейхем
54 грн.
Купить
Пісня над піснями. Юнацький роман

Шолом-Алейхем

Пісня над піснями. ...
63 грн.
Купить
Прощавай, літо!

Брэдбери Рэй

Прощавай, літо!
63 грн.
Купить
Ящірка та її хвіст

Козловська Христина

Ящірка та її хвіст
55 грн.
Купить
Горіхова шкаралупа

Макьюэн Иэн

Горіхова шкаралупа
63 грн.
Купить
Французький роман

Бегбедер Фредерик

Французький роман
63 грн.
Купить
Скажений чорнобильський собака: Вибрані твори

Гуцало Євген

Скажений чорнобильський ...
48 грн.
Купить
Від столу до престолу: вибрані поезії

Лоран-Катріс Ніколь

Від столу до престолу: ...
53 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.