Арр’яга Гільєрмо «Дикий»

Комплектація книг КСД 1 робочий день!

Опис
Усе почалося тоді, коли Хуан Ґільєрмо втратив старшого брата. Карлоса вбили релігійні фанатики, які вирішили, що мають право карати нечестивих. Не витримавши горя, невдовзі померла бабуся, а згодом загинули батьки. Відтоді хлопець ненавидить смерть, тому рятує напіввовка на прізвисько Ікло, щоб того не усипили господарі за лютий характер. Самотність, почуття провини й туга роз’їдають Хуана Ґільєрмо, та найбільше — жага помсти за вбивство брата. Як розпочати війну з побожними юнаками, яких «кришує» поліція й підтримують впливові люди? І чи вдасться помстою зцілити душу від скорботи й відчаю?
  • Найкраща книжка року;
  • Сценарист оскароносного «Вавілона»;
  • Автора називають латиноамериканським Квентіном Тарантіно;
  • Сюжет порівнюють з химерними романами Гарсія Маркеса.
Гуіллермо Арріага мексиканський письменник, сценарист і кінорежисер. У 2005 році був удостоєний призу за кращий сценарій на 58-му Каннському кінофестивалі за фільм «Три могили».

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.