Мойес Джоджо «До зустрічі з тобою»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Це зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам, про маленьке життя і велику надію, яка може витримати будь-які удари долі. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після тієї жахливої аварії він ніколи не зможе жити на повну силу. Єдине, чого він хотів, – припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що через кілька хвилин у його дім і його життя увірветься новий світ, вихор кольорів, радість і кохання, ім’я яким – Лу…

Отзывы

Перевод кошмарный, не тпатьте время и деньги, лучше купить на русском или ждать адекватный украинский перевод от другого издательства.
Яна 2016-04-23 14:11:12

Написать отзыв

Что еще купить

Мой желанный и неприступный маркиз

Хоукинз Александра

Мой желанный и ...
59 грн.
Купить
Рубиновая комната

Петерс Паулина

Рубиновая комната
86 грн.
Купить
Горіхова шкаралупа

Макьюэн Иэн

Горіхова шкаралупа
Предзаказ
Одержимість

Робертс Нора

Одержимість
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.