Гавришко М. «Долаючи тишу. Жіночі історії війни»

Комплектация книг КСД 5 рабочих дней!

Описание
Справжні біографії, долі дівчат та юнок, яких колись змінила війна… У період Другої світової чимало жінок приєдналося до лав націоналістичного підпілля та Української повстанської армії як зв’язкові, розвідниці, санітарки, воячки… Пліч-о-пліч із чоловіками вони пройшли горнило кривавих подій, спростувавши всі стереотипи «слабкої статі». Їхні голоси тривалий час не було чутно. Їхній досвід був невидимим. Ця книжка — збірка історій-сповідей жінок, які не просто бачили війну та брали активну участь у тогочасних подіях, а прожили її. Вони були не лише очевидицями, жертвами, але й виконавицями насильства. Уся правда про жахи війни, без прикрас та міфологізації. Відверті розповіді про те, що означало бути жінкою під час війни. Унікальні спогади селянок та міщанок, жінок із різною освітою та соціальним становищем, жінок, які обіймали керівні посади в ОУН і були рядовими підпільницями. Живі емоції в історіях, які роками були непочутими та забутими.
Отзывы
Что еще купить
Таємні сходи.Ожиновий живопліт.

Барклем Джилл

Таємні сходи.Ожиновий ...
130 грн.
Купить
Заручники душі

Бенамер Жанна

Заручники душі
118 грн.
Купить
Віруси і вакцини

Пасос Карлос

Віруси і вакцини
120 грн.
Купить
Луціан

Абеди Изабель

Луціан
122 грн.
Купить
Шепіт

Абеди Изабель

Шепіт
122 грн.
Купить
Найдовша ніч

Абеди Изабель

Найдовша ніч
122 грн.
Купить
Інший дім

Лущевская Оксана

Інший дім
108 грн.
Купить
Радуйся, жінко!

Савка Мар'яна

Радуйся, жінко!
128 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.