Винничук Юрий «Ги-ги-и!»

Комплектация книг Фолио 5 рабочих дней!

Описание

Цю книжку без перебільшення можна вважати взірцем творів, написаних у жанрі чорного гумору й абсурду. Жанр цей давно вже існує в розвинених літературах світу — досить згадати і Хорхе Луїса Борхеса, і Луїса Кортасара, і Шарля Бодлера, і Льюїса Керрола... Це, так би мовити, інша література і творилася вона завжди як своєрід- ний протест проти влади. Твори, які ввійшли до цієї книжки, пи- салися переважно у 70—80-ті роки минулого століття, як то кажуть, «для себе», тобто в жодному разі вони не призначалися для публі- кації. Натомість без зазначення авторства оповідання з’являлися у самвидаві. Звичайно, з часом прізвище автора стало відоме, і з тих пір Юрія Винничука небезпідставно називають «батьком чорного гумору». Окрім того, що ці твори знайшли свого читача на батьків- щині, вони неодноразово перекладалися багатьма мовами, навіть есперанто.

Отзывы
Что еще купить
Таємні сходи.Ожиновий живопліт.

Барклем Джилл

Таємні сходи.Ожиновий ...
130 грн.
Купить
Коли я була малолєткою : роман

Кульвінскайте Віргінія

Коли я була малолєткою : ...
134 грн.
Купить
Заручники душі

Бенамер Жанна

Заручники душі
118 грн.
Купить
До зустрічі з тобою. Книга 1

Мойес Джоджо

До зустрічі з тобою. Книга 1
135 грн.
Купить
Та сама я. Книга 3

Мойес Джоджо

Та сама я. Книга 3
135 грн.
Купить
Віруси і вакцини

Пасос Карлос

Віруси і вакцини
120 грн.
Купить
Інший дім

Лущевская Оксана

Інший дім
108 грн.
Купить
Радуйся, жінко!

Савка Мар'яна

Радуйся, жінко!
128 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.