Мартинюк Оленка «Хочу в Fashion»

Комплектация книг ArtHuss до 5 рабочих дней!

Описание

Книжка однієї з найкомпетентніших fashion-журналісток нашої країни про професійний досвід роботи в моді, написана на основі власної десятирічної практики. Усі роки, що авторка книги працює у сфері моди, студенти на її лекціях постій­но ставлять те саме запитання: «Як потрапити працювати у сферу моди?». Насправді потрапити досить легко, але ж набагато важливі­ше — затриматися там. У цій сфері залишаються тільки ті, хто дуже любить моду й не боїться багато працювати, хто має належне вихо­вання й кмітливість. У принципі, це стандартний набір рис, потріб­них для будь-якої професії. Але, ясна річ, у моді, як у кожній галузі, є свої нюанси. Про них і йдеться в цій книзі. Поради авторки засновано на власному досвіді роботи в різних видах медіа. Вона читає свій курс fashion-журналістики в одному з найшанованіших університе­тів України — Києво-Могилянській академії. Викладала в головних спеціалізованих академіях, присвячених моді: Kiev Fashion Institute, Kyiv Academy of Media Arts, а також консультувала кілька україн­ських fashion-брендів у питаннях закордонних медіа. За 10 років роботи відвідала понад десяток тижнів моди у Нью-Йорку, Лондоні, Мілані, а Париж для неї став майже другою домівкою. Їй пощастило спілкуватися з головними грав­цями світу моди: дизайнерами, моделями, інвесторами, продюсера­ми шоу, візажистами, кастинг-директорами, істориками моди, тощо. Підсумовуючи свій досвід, Оленка розповідає, як воно — працювати у цій сфері: які плюси, мінуси й підводні камені, і чому неодмінно треба наважи­тися, якщо є бажання, але ви досі сумніваєтеся!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Скажи мені англійською. Навчальний англійсько - український словник

Береза Тарас

Скажи мені англійською. ...
350 грн.
Купить
Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал

Келли Том

Творча впевненість. Як ...
285 грн.
Купить
Последняя одиссея

Роллинс Джеймс

Последняя одиссея
288 грн.
Купить
Разумный инвестор

Грэм Бенджамин

Разумный инвестор
383 грн.
Купить
Разговор с незнакомцем

Малкольм Гладуэлл

Разговор с незнакомцем
275 грн.
Купить
Богатый папа, бедный папа

Кийосаки Роберт

Богатый папа, бедный папа
401 грн.
Купить
Бизнес ХХI века

Кийосаки Роберт

Бизнес ХХI века
311 грн.
Купить
Из чего сделан менеджер, или Что предпринять, когда все смотрят на тебя?

Чжоу Джули

Из чего сделан менеджер, ...
284 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.