Памук Орхан «Химерність моїх думок»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Орхан Памук (нар. 1952 р.) — відомий турецький письменник, володар численних національних і міжнародних премій, якого критики ставлять в один ряд із Д. Джойсом, Х. Л. Борхесом та У. Еко. Його романи перекладені понад 60 мовами світу і виходять мільйонними накладами, викликаючи бурхливе зацікавлення як у турецького, так і у світового читача. У 2006 році Орхану Памуку було присуджено Нобелівську премію в галузі літератури за «пошук душі свого меланхолійного міста». Дія майже всіх романів письменника відбувається в Стамбулі, місті загадковому і прекрасному, яке пережило і найвищий розквіт, і занепад. Роман «Химерність моїх думок», над яким Памук працював шість років, один із самих «стамбульських». Це історія про любов до жінки, міста, життя. Головний герой Мевлют продає йогурт, бузу, плов і морозиво на вулицях міста, спостерігаючи, як воно змінюється на його очах. Перед нами абсолютно щаслива людина, хоча він писав листи одній дівчині, а одружився з іншою, яка народила йому двох дочок і лише після смерті якої він зрозумів, що кохав саме її.
Отзывы
Что еще купить
Антисоціальна мережа

Сборник

Антисоціальна мережа
221 грн.
Купить
Війна старого : роман

Скальци Джон

Війна старого : роман
206 грн.
Купить
Мови нам на користь

Хардах Софи

Мови нам на користь
216 грн.
Купить
Химерність моїх думок

Памук Орхан

Химерність моїх думок
261 грн.
Купить
Тягар пристрастей людських

Моэм Сомерсет

Тягар пристрастей ...
225 грн.
Купить
Брехливе життя дорослих

Ферранте Элена

Брехливе життя дорослих
215 грн.
Купить
Рік Потопу. Книга 2

Этвуд Маргарет

Рік Потопу. Книга 2
239 грн.
Купить
Ловець повітряних зміїв

Хоссейни Халед

Ловець повітряних зміїв
200 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.