Вілбер Кен «Коротка історія всього»

Комплектация книг Terra Incognita 2-5 рабочих дня!

Описание

Хай легковажна назва не вводить читача в оману: під обкладинкою — серйозний філософський розмисел про суперечливі шляхи, якими розвивалося людство в психологічному, емоційному, інтелектуальному, моральному і духовному планах. Ідея Вілбера зводиться до того, що західна традиція не охоплює всього екзистенційного досвіду людини, а тому не справляється з роллю єдиного джерела питань і відповідей. Вілбер виступає в ролі демістифікатора, тонкого критика учителів, методів, ідей і систем, які обіцяють привести до істини, проте виявляються неповними або хибними. Висловлюючись метафорично, він знайомить Будду з Фройдом і пропонує альтернативний погляд на духовну еволюцію людини. «Коротка історія всього» показує світ в оригінальному ракурсі та пропонує відповідь на злободенні питання сучасності — про зміну ролі чоловіка і жінки, про руйнування довкілля, про розмаїття і мультикультуралізм, про витіснену пам’ять і сексуальне насильство над дітьми, про роль інтернету в інформаційну епоху та багато іншого. Українське видання містить також розлогий діалог з Ланою Вачовскі, співавторкою легендарної «Матриці» і давньою шанувальницею творчості Вілбера.
Кен Вілбер – сучасний американський філософ і духовний лідер, основоположник т. зв. інтегрального методу, покликаного поєднати здобутки західного раціоналізму і східного містицизму. «Коротка історія всього» – найпопулярніша книжка автора, у Сполучених Штатах вона витримала двадцять перевидань.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Сторітелінг, який не залишає байдужим

Холл Кіндра

Сторітелінг, який не ...
220 грн.
Купить
Вибір. Прийняти можливе

Эгер Эдит Ева

Вибір. Прийняти можливе
234 грн.
Купить
Покінчи з хорошою дівчинкою

Мольфіно Махо

Покінчи з хорошою ...
240 грн.
Купить
Мій квітучий рік 2021

Савка Мар'яна

Мій квітучий рік 2021
250 грн.
Купить
Піщаний хробак, або SANDWORM. Нова епоха кібервійни. Полювання на найвіртуозніших хакерів Кремля

Грінберг Енді

Піщаний хробак, або SANDWORM. ...
207 грн.
Купить
Цинкові хлопчики

Алексиевич Светлана

Цинкові хлопчики
252 грн.
Купить
«Світлий Шлях»: історія одного концтабору

Асєєв Станіслав

«Світлий Шлях»: історія ...
200 грн.
Купить
У війни не жіноче обличчя

Алексиевич Светлана

У війни не жіноче обличчя
252 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.