Вишневский Януш Леон «Коханка»

Комплектация книг Махаон в течение 1-5 дней

Описание

У черговій книжці з промовистою назвою «Коханка» популярний польський письменник Януш Вишневський, який здобув світову славу першим же своїм романом «Самотність у Мережі» (2001), залишається вірним собі. Інтелектуальність і чуттєвість його оповіді, неабияка динамічність сюжету, легке перо створюють ту неповторність, що забезпечує феноменальний успіх творам цього автора. Шість драматичних історій кохання, зібрані у книжці «Коханка», тримають у напруженні та знаходять відгук у серці, залишаючи після себе схвильованість, роздуми та бажання нового знайомства з книжками Януша Вишневського. Інтелектуальність і водночас чуттєвість оповіді, неабияка динамічність сюжету, легке перо створюють ту непов-торність, що забезпечує феноменальний успіх творам Януша Вишневського. Шість драматичних історій кохання, зібрані у книжці «Коханка», тримають у напруженні та знаходять відгук у серці, залишаючи після себе схвильованість, роздуми та бажання нового знайомства з книжками цього автора

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Праздники на каждый день: книга-календарь

Губерман Игорь

Праздники на каждый день: ...
Предзаказ
Книга Піску. Пам’ять Шекспіра

Борхес Хорхе Луис

Книга Піску. Пам’ять ...
Предзаказ
Мое чужое сердце

Хайд К. Р.

Мое чужое сердце
Предзаказ
Джунипер. История девочки, которая появилась на свет слишком рано

Френч К.

Джунипер. История девочки, ...
Предзаказ
Цвет судьбы

Маклин Джулианна

Цвет судьбы
Предзаказ
Квартира в Париже

Мюссо Гийом

Квартира в Париже
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.