Рот Йозеф «Міста і люди»

Комплектация книг Видавництво 21 до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 30 ноября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

У книжці «Міста і люди» зібрано настроєві фейлетони, есеї та репортажі Йозефа Рота, які створюють панорамну картину епохи початку ХХ століття. Уродженець галицьких Бродів, повернувшись із Першої світової війни, розпочинає журналістську кар’єру міськими репортажами. Петербург, Астрахань, Тирана, Сараєво, Марсель, Ніцца – у 1920-х роках він подорожує світом і відкриває для себе й читачів нові міста. Що нагадує в післявоєнному Сараєві про роки війни? Чи впізнається ще після дев’яти років перемоги більшовицької революції колишня дворянська епоха? Що вабить у «білих містах» Південної Франції? Завдяки блискучому літературному талантові й легкому стилю молодий репортер дотепно зображає дійсність у Франції, Албанії, Росії. В есеї «Євреї: дороги та бездоріжжя» Йозеф Рот створює зворушливий і сповнений любові пам’ятник людям, яких найкраще знав від самого дитинства, – східноєвропейським євреям, і пише короткі репортажі про міста, в які євреї Сходу розпорошилися після Першої світової війни, – Відень, Берлін, Париж, Нью-Йорк. Книгу видано за підтримки: Державної канцелярії Австрійської Республіки Представництва Австрійської служби академічного обміну, м. Львів Austria Kultur Kontakt

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Покоївка

Ланд Стефани

Покоївка
152 грн.
Купить
Я хочу додому

Сафарли Эльчин

Я хочу додому
143 грн.
Купить
Рецепти щастя

Сафарли Эльчин

Рецепти щастя
143 грн.
Купить
Философ, которому не хватало мудрости

Гунель Лоран

Философ, которому не ...
126 грн.
Купить
Будь-яка мрія згодиться

Макомбер Дебби

Будь-яка мрія згодиться
158 грн.
Купить
Як зберегти таємницю

Морган Сара

Як зберегти таємницю
186 грн.
Купить
Три дні й життя

Леметр Пьер

Три дні й життя
162 грн.
Купить
Хозяйка лабиринта

Аткинсон Кейт

Хозяйка лабиринта
186 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.