Бакман Фредерик «Моя бабуся просить їй вибачити»

Комплектация книг книголав в течение 7 дней

Описание

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, книжковий дебют якого відбувся 2012 року. Його романи «Чоловік на ім’я Уве» (екранізація роману отримала Оскар у 2016 році) , «Моя бабуся просить їй вибачити» та «Брітт-Марі була тут» перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу. Книжка «Моя бабуся просить їй вибачити» стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Всього у світі продано вже близько двох мільйонів примірників цього роману.

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода...

«Нечасто в руки потрапляє книга, яку не просто читаєш, а яка занурює тебе в абсолютно інший світ, – розповідає співзасновниця #книголав Світлана Павелецька. – Цей роман Бакмана тільки в Швеції був проданий накладом більше 500 000 штук. Думаю тому, що книга розповідає про дитину всередині кожного з нас. Дуже нечасто книжка буває одночасно і смішною, і зворушливою, коли ти зі сліз переходиш у сміх. Саме такою має бути трагікомедія. Це як «Зламані квіти» Джармуша, тільки книга. Це коли важкі за змістом речі про прощення, прийняття, про внутрішній світ, про те як відпускати людей і думки передаються настільки легко, що складно в це повірити.»

«Моя бабуся просить їй вибачити» – книжка про життя: сумне й смішне, болюче й захопливе водночас, а також про одне з найважливіших прав людини – право бути інакшим.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Саттон Роберт

Мудакам тут не місце. Як ...
153 грн.
Купить
Сливове дерево

Вайсманн Еллен Мари

Сливове дерево
158 грн.
Купить
Шлюб протилежностей

Хоффман Элис

Шлюб протилежностей
140 грн.
Купить
Парижский архитектор

Белфор Чайльз

Парижский архитектор
140 грн.
Купить
Дружина чайного плантатора

Джеффрис Дайна

Дружина чайного ...
158 грн.
Купить
Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати

Кейн Сьюзен

Сила інтровертів. Тихі ...
163 грн.
Купить
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути

Голдсмит Маршалл

Перемикайся. Стань тим, ким ...
153 грн.
Купить
Паризький архітектор

Белфор Чайльз

Паризький архітектор
140 грн.
Купить
Чому Азії вдалося

Стадвелл Джо

Чому Азії вдалося
153 грн.
Купить
Завіт Марії

Тойбин Колм

Завіт Марії
74 грн.
Купить
Мій останній континент

Рэймонд Мидж

Мій останній континент
140 грн.
Купить
Зеро К

Делилло Дон

Зеро К
140 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.