Тушинская Агата «Наречена Шульца»

Комплектація книг Видавництво 21 2-5 робочих днів!

Опис

Літературна біографія Юзефіни Шелінської (1905–1991), нареченої Бруно Шульца (1892–1942) – польського письменника й художника, завдяки якому Дрогобич став важливим пунктом на світовій мистецько-літературній мапі. Кохання цих двох людей тривало лише чотири роки, та на всю решту життя залишалося з Юзефіною, або Юною, як тільки він називав її. Вихрещена єврейка, яка постійно боролася зі своєю єврейською тінню, що не врятувало її від антисемітських чисток у ПНР. Полоністка, гімназійна учителька, любила поетів-романтиків та разом із Бруно читати поезії Рільке. Найбільше прагнула бути з Бруно, присвятитися йому повністю. Католичка, тож не могла офіційно побратися з чоловіком юдейської віри. Жінка, яка не хотіла ділити коханого ні з іншими жінками, ні з його одержимістю мистецтвом. Через утрачену мрію вчинила спробу самогубства – залишилася жити, але вже без Бруно. Друга спроба – через багато років – була вдалою. Ніколи не припиняла думати про нього і карати себе, що не зуміла врятувати його від загибелі, бодай спробувати врятувати… Книжка Аґати Тушинської – про пристрасне кохання і жахливу смерть, про літературу і мистецтво, про людське життя і його безборонність.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Теплі історії про справжнє

Салипа Ольга

Теплі історії про справжнє
126 грн.
Купити
Бог свободи

Мусаковская Юлия

Бог свободи
150 грн.
Купити
Дама з долини

Бьернстад Кетиль

Дама з долини
150 грн.
Купити
Провінціал

Филановский Алексей

Провінціал
150 грн.
Купити
Сафарі на щастя

Талан Светлана

Сафарі на щастя
120 грн.
Купити
Крадійка книжок

Зусак Маркус

Крадійка книжок
145 грн.
Купити
Чорний хліб

Фоззи

Чорний хліб
145 грн.
Купити
Осідлати кита : роман

Іхімаера Віті

Осідлати кита : роман
134 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.