Тієн Мадлен «Не кажіть, що в нас нічого немає»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева 2-5 рабочих дня!

Описание

«Не кажіть, що в нас нічого немає» — родинна сага, що охоплює три покоління представників китайської інтелігенції. Починається історія під час китайсько-японської війни (1937–1945). Триває впродовж «культурної революції» Мао Цзедуна (1966–1976), коли оскаженілі хунвейбіни знищили практично всю творчу та наукову еліту Китаю й не пощадили навіть музичних інструментів у консерваторіях, сприйнявши і їх за класових ворогів. Акції протесту 1989 року, що наймасштабніша з них знана як «Різанина на площі Тяньаньмень», стають трагічною кульмінацією для змальованої в творі родини. Кульмінацією, але не розв’язкою. Адже завдяки таємничій Книзі записів, сотні разів переписаній від руки охайними ієрогліфами, родинна історія триває, а її учасники немов оживають — «небезпечні, мов революціонери, і невловні, наче привиди». Мадлен Тієн — канадська письменниця малайсько-китайського походження. Її твори перекладені понад двадцятьма п’ятьма мовами. А роман, що ви його тримаєте в руках, здобув найпрестижнішу канадську літературну нагороду — премію Гіллера, й увійшов у шорт-лист Букерівської премії (2016). Переклад книжки здійснено за підтримки Canada Council for the Arts.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Омріяна донька

Чемберлен Диана

Омріяна донька
200 грн.
Купить
На зламаних крилах

Сентер Кетрин

На зламаних крилах
200 грн.
Купить
Фаріде. Роман-апокриф

Роздобудько Ирэн

Фаріде. Роман-апокриф
162 грн.
Купить
На 10 % більше щастя

Гарріс Ден

На 10 % більше щастя
180 грн.
Купить
Престиж

Прист Кристофер

Престиж
180 грн.
Купить
Симон

Абгарян Наринэ

Симон
225 грн.
Купить
Герої сучасності

Патрік

Герої сучасності
162 грн.
Купить
Мені байдуже, що люди скажуть

Цой Тетяна

Мені байдуже, що люди ...
190 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.